BİRİNE BAKTIM

Büyükdere Cad. No:257 Nurol Plaza 21/A Maslak, İstanbul, Sarıyer, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

BİRİNE BAKTIM

Birine Baktım ile siz de ihtiyacınız olan kişiyi anında bulun. Alanında uzman kişiler ile ihtiyacınıza etkili çözümler üretin.

BİRİNE BAKTIM NASIL ÇALIŞIR?

Birine Baktım alanında uzman genç ve etkili elemanlardan oluşan part-time işler topluluğudur.

Temizlik görevlisinden özel ders öğretmenine, doğum günleri için çalışan deneyimli palyaçolardan tanıtım görevlilerine aradığın tüm elemanlar burada. Eğer ihtiyacın için birine baktıysan en doğru yer burası.

 

TEMİZLİK GÖREVLİSİ

 

Aradığınız temizlik görevlilerini bulmanın en kolay yolu Birine Baktım ile tecrübeli ve işinin ehli temizlik görevlileri ile tanışın, temiz bir dünyada yaşamanın keyfine varın.

 

BEBEK BAKICISI

 

Alanında uzman ve işini bilen bebek bakıcılarını bünyemizde barındırdığımız adresimizde sizler için en iyi hizmeti verebilecek bebek bakıcılarını yetiştiriyoruz.

 

 

SEMPATİK PALYAÇOLAR

 

Doğum günü, düğün veya sünnetleriniz için sempatik ve sevimli palyaçolarımızı sizler için yetiştiyor, organizasyonlarınıza renk katacak sıcacık gülümsemeler oluşturuyoruz.

 

 

TANITIM ELEMANI

 

Birine Baktım olarak tanıtım elemanlarına önem veriyoruz. Etkinliklerinize renk katacak başarılı ve sıcakkanlı tanıtım görevlileri bulun. Deneyimli ve etkili tanıtım görevlileri ile çalışmanın keyfini çıkarın.

 

OYUN ABLASI/ABİSİ

 

Oyun ablası ve abisi ile çocuklarınıza sizin gibi bakabilecek kişiler bulabilecek. Deneyimli oyun ablaları veya abileri ile çocuklarınıza sosyallik dahi kazandırabileceksiniz.

 

 

ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ

 

Özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınızı evinizde ziyaret ediyor, matematikten müziğe tüm alanlarda yetişmiş özel öğretmenlerimiz ile bire bir eğitim veriyoruz.

 

 

 

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler