Biztemizleriz.com halı yıkama hizmetleri

cumhuriyet bulvarı 50 turgutreis bodrum, Muğla ,Türkiye

Detaylar

Biztemizleriz.com halı yıkama hizmetleri

Biztemizleriz.com bir halı, koltuk, yatak temizliği firmasıdır. Bu temizliği 1989  yılında Almanya'da kurulan, dünya'da markalaşmış, Türkiye, İtalya, Fransa, İspanya, Mısır, Hollanda, Avusturya, ABD, Kore, Singapur, Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan ve daha birçok ülkede uygulanan ve yine dünya çapında büyümeye devam eden Potema markası ile gerçekleştiriyoruz.

Potema temizlik sistemleri dünyada ve türkiyede tek olan bir sistemdir. Bir halı yıkama işlemi değildir. Bizler Biztemizleriz.com firması olarak herkesce bilinen temizliğin dışında bir sistem kullanıyoruz. Halı, koltuk, yatak temizliği deyince hep aklımıza yıllardan beri uygulanan fakat özellikle sağlık için gerçek çözüm olmayan ıslak yıkama uygulaması gelir. Bu şekilde uygulanan temizlik görsel ve kokusal olarak hoş görünse de gerçek anlamda bir temizlik yapılmış olmaz. Bununla birlikte, yapılan ıslak yıkamalar uygulanan üründe neme, küflenmeye ve daha yoğun bir bakteri yatağının oluşmasına da sebep olabilir. Bahsettiğimiz tozlar ve akar olarak da bilinen maytlar, zaman içinde astım, alerji, kronik halde öksürük, kaşıntılı deri hastalıkları vb. hastalıklara sebep olurlar. Öncelikle kendimiz, ailemiz, çocuklarımız, şirketlerimizde çalışanlarımız, otelimizde konaklayan müşterilerimiz… yani her insanın bu durumun, sağlığımız için var olan tehdidin bilincinde olması gerekir ki en iyi şekilde önlem alınsın. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Biz yeriniz neredeyse ekibimizle gelir, temizlik hizmetimizi yerinde uygular, ortamı ise bulduğumuz gibi bırakır ve sizlere de huzurla kullanabileceğiniz temiz, hijyenik, sağlıklı bir ortam bırakırız.

biztemizleriz, Potema, mayt ve atarlar,  bodrumda yerinde temizlik hizmetleri, Bodrumda halı yıkama, bodrumda kuru halı temizliği, kuru halı temizleme, kuru yatak temizleme, kuru yatak temizleme, kuru halı temizleme,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler