Rafting

Yazar: raftingo ADVANTURE Tarih: 17-03-2017 Kategori: Turizm

Raftingo Rafting & Canyoning tours

Köprülü Kanyon'da Extream sporların öncüsü olan raftingo Antalya'da sezonu açtı. Rafting, canyoning, zipline, camping, turlarına farklı bir boyut getirdi. sizde en ygun fiyat fırsatlarından faydalanmak için lütfen www.raftingo.com adresinden veya iletişim numaralarından bize ulaşın. Doğa bir sevdadır.

2 Yorumlar

Canyoning dağcılık ve su becerilerini birleştirir ve üstten alta doğru bir kanyonu geçmeyi içerir. Tırmanıştan kaya tırmanışına, yüzmeye, şelalenin kaymasına ve yüksekten atlamalara kadar herhangi bir şeyden oluşabilir. Özellikle bir kanyonda başlayan bir faaliyet halindeyken, günümüzde açılı bir akıma yürüme, alçalma veya tırmanma derecesinden de bahsedilebilir.
Kano yapmak için nispeten uygun olmanız gerekir, çünkü kas gücü ve kardiyovasküler dayanıklılık gerektirir. Geziler birkaç gün sürebilir, bu nedenle sürenin devam edebileceğinden emin olmanız gerekir.
Ayrıca, bir wetsuit de dahil olmak üzere, kanyon için uygun kıyafetler olduğundan emin olun (genellikle düzenlenmiş bir geziye çıkarsanız, şirket bunu size sağlayacaktır). Ayakkabı tabanlarında iyi tutuş sağlayan sağlam ayakkabı ayakkabıları olabilecek uygun ayakkabılara da ihtiyacınız olacak. RAFTİNGO ADVANTURE

raftingo canyoning macera 23-03-2017 12:15ÖÖ

Antalyada en güzel tur RAFTİNGO maceraları...

Raftingo Advanture 18-06-2017 10:14ÖÖ
Yorum Yap