Bosch Kombi Ankara Servis

1800 CADDE ANKARA, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Bosch Kombi Ankara Servis
firmamız e.c.a bosch marka kombi, şofben, kat kaloriferi, yoğuşmalı kombi, merkezi sistem kazan, brülör ve ısı grubu ürünlerinin teknik servisidir. ankara`da yenimahalle, batıkent, demetevler, ümitköy, çayyolu . etimesgut, eryaman, elvankent . sincan, fatih, törekent, yenikent bölgesine hizmet vermektedir.......

hizmet verdigimiz markalar e.c.a emas junkers bosch de dietrich remeha

tel 0312 252 03 22 0536 475 02 19

www.ecaankara.org info@ecaankara.org
acil nöbetçi servis
normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak nöbetçi acil servisimizlerimiz bulunmaktadır. bayram ve resmi tatil günlerinde bile!

profesyonel ekip
servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

on-line takip
yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedilerek düzenli olarak takip edilir. ürüne yapılan her işlem on-line izlenerek gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

hizmet anlayışımız
servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen uyulması gereken kuralların en başında gelir. ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

tam donanımlı servis filosu
tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmış olup pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

orjinal yedek parça
servisimizde binlerce farklı orijinal yedek parça mevcuttur. değiştirilen her yedek parça, 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Harita

3122520322

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler