BST bilişim

Cumhuriyet Mahallesi Çınar Sokak 2/E, Polatlı, Ankara ,Türkiye

Detaylar

BST bilişim

BST Bilişim firması Ankara’nın Polatlı ilçesinde kurulan ve profesyonelliği hedeflemiş, genç dinamik kadrosuyla hizmet vermektedir. Web Tasarım başta olmak üzere, Seo Danışmanlığı, Reklamcılık, Sosyal Medya Danışmanlığı, Toplu Sms gibi birçok alanda hizmet veren BST Bilişim, Polatlı’da bulunan çok sayıda kurumunun danışmanlığını yapmaktadır.

Polatlı’da Web Tasarımı Bize Bırakın…

Müşterilerimize iş gelişimi ve müşteri takip ile memnuniyetini olumlu etkilemek için profesyonel ekiple sizlere hizmet etmekteyiz.
Uzmanlık ve deneyimi birleştirerek sitenizin ihtiyaç duyduğu web site tasarım, sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.
İnternetin teknolojik olarak sunduğu hizmetleri ele alarak, istediğiniz sistemin beklentilerinizden fazlasıyla size hizmet etmekteyiz.

Polatlı’da Bilgisayar Satışı

Firmamız tarafından profesyonel ekip ve ekipmanlar dahilinde her türlü PC sistemleri tarafından alım-satım olarak uzmanlaşmışızdır.

Eğer sizde bilgisayarınızı satıp, bizler tarafından ülkeye tekrar ekonomik açıdan yarar sağlamamıza, bu bilgisayarların parçalarını değerlendirmemiz için bir telefon kadar uzağız.
Ayrıca bilgisayar satışı yaparakta sizlere hizmet etmekteyiz.

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler