B&T Design Türkiye

Kağıthane Cd. No: 87, 34403, Çağlayan, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

B&T Design Türkiye

1995 yılında Talip Aysan tarafından, hayalleri marka ve tasarım üzerine hedeflenmiş bir metal atölyesinde kurulan B&T Design, ülkenin sosyal değişimlerinin doğru analizi, yerelden çok evrensel ideallerin benimsenmesi ile kurallarını kendi koyacağı serüvenine başladı. Firmanın temelinde yatan sözcükler “daha iyi” ve “nitelik” ti.

2004 yılında geleceğin tasarım markasının modern alt yapısını tamamlayan B&T Design, tasarımcı, üretici ve kullanıcı arasındaki fayda ilişkisini kuracağı zemini hazırladı. 20 yıllık geçmişiyle bugün otel, hastane, avm, ve kurumsal çalışma alanları için mobilyalar üreten B&T Design 2009 yılından itibaren bünyesine ev mobilyasını da katarak ürün yelpazesini genişletti ve perakende alanında da hizmet vermeye başladı. B&T Design tüm ürün gruplarını İstanbul ve Ankara’ da bulunan mağazalarında sergilemektedir.

2000 yılına kadar yurtiçinde faaliyet gösteren B&T Design, 2001 yılından itibaren Türkiye’nin önemli tasarımcılarından olan Alp Nuhoğlu ve Tanju Özelgin ile çalışmaya başladı. 2001 yılında katıldığı Almanya fuarında gördüğü büyük ilgiden sonra yurtdışı satışları hız kazanan firma özellikle Almanya, Rusya, Dubai, ve Milano gibi önemli fuarlarda yer aldı. Koleksiyonlarını, “Salone Del Mobile, Milano” ve “Zona Tortona” da sergileyen B&T Design aldığı sıradışı pozitif tepki ile düş gücü ve emek üzerine kurulu markasının geleceği ile ilgili yapacağı yeni yatırımlara hız verdi.

Mobilya sektöründe tasarım anlayışı, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ve profesyonellerin birinci tercihi ayrıca Türkiye merkezli uluslararası bir mobilya markası olmayı hedefleyen B&T Design, mobilya ve tasarım sektöründe kullanıcıya ve topluma saygılı, insan hayatını kolaylaştıran, yaşadığımız dünyaya ve çevreye duyarlı, ekonomik, kullanışlı mobilyalar üretmek, çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler