bulut-insaat-istanbulda-uygun-daireler

cumhuriyet mah. nazım hikmet bulvarı no:61 esenyurt istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

bulut-insaat-istanbulda-uygun-daireler
bulut inşaat’ta markalaşmanın ilk adımı 1987 yılında atıldı. 2002 yılına kadar 84 konut inşaa eden bulut inşaat, bu dönemde 1000’i aşkın aileyi ev sahibi yaptı. işe bakışı, profesyonel tasarım ve yönetim kadrosu, teknolojk alt yapısı ve kararlılığı ile gelişen bulut inşaat, 2002 sonrasında inşaat sektöründe bir marka ile yer almanın gerekliliğine inanarak evviva markasını oluşturdu.
“yapı sanatı ustası” mottosunu benimseyen bulut inşaat, evviva markasını titiz bir işçilikle, stratejik bir yaklaşımla inşa etti.
marka oluşması öncesi, stratejik planlama, teknolojik alt yapı, deneyimli kadro inşaası tamamlı. ilk once evviva residence hayata geçirildi. müşteri taleplerinin iyi değerlendirilerek iyi fiyat, iyi kalite, iyi hizmet üçlüsünün dengesinin kurulduğu evviva residencei, evviva yaşam merkezi, evviva gümüş city, evviva tower ve evviva inci gibi projeler izledi.
firma, istanbul’un yükselen semtlerini titizlikle seçerek projelerini buralarda gerçekleştirdiği gibi akdeniz’in incisi kıbrıs’ta da başarılı projelere imza attı. kuzey kıbrıs’ın en önemli projelerini, en titiz çalışmaların tasarlayan bulut inşaat, önemli projelerle adından söz ettirdi.
bulut inşaat içinde bulunduğu sektöre yatırım yaptığı kadar, insana da yatırım yapıyor. sektörde ki başarısın da çalışanlarının takım ruhunu ve dayanışması önemli rol ediniyor. bulut inşaat müşteri odaklı, güler yüzlü, sorumlu ve özverili takım arkadaşları ile el ele vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırdır.

Harita

02124442561

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler