Bursa Halı Yıkama

Yiğitler Mh 109.sk No 77, yıldırım bursa, Bursa ,Türkiye

Detaylar

Bursa Halı Yıkama

Bursanın Kestel ilçesine bağlı Kestel halı yıkama servisimiz ile sizleri günün sıkıcı ve yorucu işlerinden kurtarıyoruz. İş yoğunluğu derken ailenize zaman kalmadığının farkındayız. Sürekli çalışıyorsunuz ve evinize de gereken ilgiyi veremiyorsunuz. İnanın bunlar artık sorun olmayacak.

Sitemiz üzerinden tek tık ile halı yıkama talimatı verebilirsiniz, ayrıca talimatı verdikten sonra halılarınız evinizden alınır ve yıkama sonrası tekrar evinize getirilerek hizmet verilmektedir. Yani sizin için en zor kısım, tek tık ile halı yıkama talimatı vermek olacak, sonrasında arkanıza yaslanıp ayaklarınızı önünüze uzatabilirsiniz.

Gürsu halı yıkama ile halılarınız deneyimli ve disiplin sahibi ekibimiz tarafından teslim alındıktan sonra ileri teknolojik yıkama aletleri ve yüksek hijyen sağlayan şampuanlar ile temizlenir ve halılarınız bakterilerden tamamen arınır. Halılarınızı dekorasyon amaçlı kullanırken bakteri yuvası olduğunun farkındayız.

bursada halı yıkama, bursada kestel halı yıkama, bursa gürsuda halı yıkama, bursa halı, bursa halı yıkama, Bursa Halı yıkama gürsu, bursa

Harita

02243422011

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Anahtar Kelimeler