ÇAĞTUR TURİZM

Akpınar Mah.Hasan Basri Cad., Mert Sok. No: 4, Sancaktepe, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Personel Taşımacılığında Güvenilir,Tam Zamanında sloganıyla çıktığımız bu yolda,kurum ve kuruluşların değerli personellerini taşımak bizim için bir gururdur. Şehrimizdeki araç sayısının giderek artması,devam eden altyapı çalışmaları,başka araçların trafik kurallarına uymamaları v.b. nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir.Personel taşımacılığında siz firmaların büyük sorunu zaman yönetimidir.Personelinizin işyerine saatinde gelmemesi ise firmaları çok büyük maddi kayıplar ile karşılaştırmaktadır.TekÇağtur Turizm bunun bilincinde olup ;
Firmanıza : En uygun yol güzergahını çizer ve uygular Modern ve konforlu araçları kullanır 
Araçların varış zamanlarını en uygun şekilde belirler 
Sürücülerin eğitimlerine önem verir 
Servis Araçlarını sık sık kontrol eder denetleme yapar 
Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 25/02/2004 tarih ve 25384 sayılı resmi gazetede yayınlanmış Karayolları Taşıma Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.
Servis Araçlarımız ile taşınan yolcular bu araçlara bindiğinde ulaşılan noktaya kadar sigortalı olarak güvence altındadır.
Tüm servis araçları yedekli çalışmakta herhangi bir arıza ve benzeri durumlarda yedek servis aracımız hizmete girerek zamanlamada herhangi bir değişiklik olmamaktadır.
Size bu hizmeti verirken Bütün Sürücülerimiz :
Sorumluluk sahibi,
Trafik kurallarına riayet eden,
iş deneyimlerinin zirvesinde,
Kılık kıyafetine özen gösteren,
Güler yüzlü kişilerdir.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: