century21-erkay

alemdağ caddesi aşkın sok karadağlı plaza no:33 kat 3 çekmeköy istanbul madenler mevki, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

century21-erkay
çekmeköy de 2005 yılında açılan ofisimiz siz degerli müşterilerinden aldıgı güc ve cesaret ile bölgedeki en güçlü kurumsal emlak ve gayrimenkul ofisidir.

sizlere her gecen gün daha kaliteli ve en iyi hizmeti verebilmek için century21 erkay ekibimizle beraber yogun bir çalışma ve gayret içerisindeyiz.profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren century21 sistemi, sizin iyi bir hizmet alabilmeniz için gerekli olan tüm çaba ve masrafları kendisinin üstlendiğini, bununla beraber; century21 erkay sizi sadece bir kişi ile muhatap edeceğini, haftalık ve aylık raporlırmalarla sizi bilgilendireceğini,century21 erkay kurallarına sahip,kendisi gibi etik, doğru ve dürüst çalıştığına inığı rakip emlak pazarlama firmaları ile iş birliği yapacağını taahhüt eder.

bununla birlikte, century21 erkay tüm bu çaba ve masraflarının karşılığında sadece satış ile ilgili tüm başarı ve başarısızlığın kendisine ait olduğu da belgeler.
exclusive sözleşme century21 erkay sisteminde tek yetkili sözleşmedir: eviniz exclusive verdiğinizde evin her türlü satış işleri ile sözleşme verdiğiniz firma ve kişi ilgilenir. başka bir emlakçı, aracı, ve alıcı sözleşme sahibinin onayı olmadan evinizi alamaz ve ev sahibi de evini de satamaz…
02163647636

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler