Çiğdem Çocuk Yuvaları

5 Yıldız / 1 Oy
BARIŞ MAH. ÇİFTLİK CAD. ADAKENT 92 NO:54, Beylikdüzü, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Çiğdem Çocuk Yuvaları

Çiğdem Çocuk Yuvası kurulduğu 2000 yılından beri alanında en iyiyi amaçlayan ve çocuğa görelik ilkesini benimseyen, her çocuğun çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

 

Çiğdem Çocuk Yuvası, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir. 2 - 6 yaş grubunu içeren tam gün ve tam yıl (12 Ay) eğitim yapar. Çalışma saatleri haftanın 5 günü 07.00 - 19.00 arasındadır.

 

Çiğdem Çocuk Yuvasında bilgisayar destekli MEB okul öncesi eğitim programına paralel olarak, etkin öğrenme ve sorgulamaya dayalı IBPYP programı uygulanmaktadır.

 

Amacımız yaşayarak öğrenen, sorgulayan, aktif düşünen, fikir ve bilgi alışverişinde bulunabilen, risk alabilen, bağımsız, cesaretli, dürüst, doğruluğa ve adalete inanan, tutarlı, duyarlı, saygılı, sorumluluk taşıyan, hoşgörülü, kendisiyle barışık, özgüveni gelişmiş mutlu bireyler yetiştirmektir.

 

*Okul Öncesi Müzik Çalışmaları

*Drama Çalışmaları

*Sanat Atölyesi Uygulamaları

*Mutfak Atölyesi Uygulamaları

*Bilgisayar Destekli Etkinlikler

*Kültürel ve Sosyal Geziler

*İngilizce (Branş)

*Yaratıcı Drama (Branş)

*Mental Aritmetik (Branş)

*Ritmik Müzik (Branş)

*Dans (Branş)

*Satranç (Branş)

Çiğdem Çocuk Yuvaları, Çiğdem Anaokulları, Çiğdem Kreşler, Çiğdem Gündüz Bakımevleri, anasınıfı, okul öncesi, eğitim, çocuk kulübü, çocuk evi, oyun grubu, yaz okulu

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler