Bayrak İmalatı

Detaylı Açıklama

Elka Bayrak olarak bayrak imalatı sektöründe 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren bayrak imalatı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Firmamız Türk Bayrakları, Atatürk Posterleri, Devlet Bayrakları, Gönder Bayrakları, Masa Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Okul Flamaları, Takdim Flamaları, Plaj Bayrakları, Kalite Belge Bayrakları, Deniz Kod Flamaları, Parti Bayrakları, Dizili Flamalar, Spor Kulübü Bayrakları, Bayrak Direkleri, Kürdan Bayrak, Vinil Kesim konusunda hizmet vermektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dokum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Elka Bayrak, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için 0232 484 59 75 nolu telefondan bize ulaşabilir veya http://www.elkatabela.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Görseller


Detaylar

0.00 TL

Tarih: 14-03-2017 04:11ÖS

Satıcıya Mesaj Gönder

Satıcıya Mesaj Gönder

1000