Clinichair Saç Ekim Merkezi

MUSTAFA KEMAL CADDESİ NO: 50 K: 1 D: 1 35040 BORNOVA / İZMİR, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Clinichair Saç Ekim Merkezi
güzide cansu bilgili tarafından 2001 yılında kurulan clinichair, kuruluşundan günümüze saç ekimi, saç mezoterapisi, saç ve cilt prp’si (platelet rich plasma) konularında türkiye geneli ve uluslararası alanda birçok hastasına garantili sonuç taahhüdü ile hizmet vermiştir. clinichair bünyesinde saç ekimi işlemleri, 2005 yılından bu yana sadece fue yöntemiyle yapılmaktadır.

saç ekimi ve saç sağlığı dışında kendi bünyesinde lazer epilasyon, cilt bakımı, cilt tedavileri ve plastik cerrahi alanında hizmet veren clinichair, ayrıca göz ve diş sağlığı alanlarında da sağlık turizmi hizmetlerini devam ettirmektedir.

yurt içi ve yurt dışı pazarda sağlık turizmi konusunda özellikle son yıllarda önemli bir yol kat ederek, saç ekimi işleminin türkiye’de ki profesyonelliğini yaklaşık 25 ülkede duyurmuş olup başta ingiltere, almanya, hollanda, amerika, sudan, pakistan, hindistan, ırak, gibi ülkelerde birçok acenteyle çalışmalarını sürdürmektedir.

müşteri memnuniyetini kalitenin en doğru göstergesi olarak benimseyen clinichair ücretsiz muayene, tercümanlık, rehberlik, transfer ve konaklama imkânları ile maksimum konforu, 13 yıllık tecrübesi ile birleştirerek en doğru sonuçları sağlamayı hedeflemiştir.

güzel ve sağlıklı günler dileğiyle…


saygılarımızla
clinichair saç ekim merkezi

Harita

2323432585

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler