cnd-danismanlik

büyükelçi sok. no:181 kavaklıdere-çankaya ankara, ,Türkiye

Detaylar

cnd-danismanlik
cnd danışmanlık olarak yatırımların projelendirilmesi ve yapılabilirlik etütlerinin hazırlanması olarak 21 yıl önce başladığımız yolculukta bugün yerli ve yabancı sermayeli kuruluşların faaliyet gösterdikleri "tarım, endüstri, gıda, turizm, eğitim, sağlık ve müteahhitlik hizmetleri vb. " çeşitli sektörlerde yüzlerce kuruluşa mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. cnd danışmanlık hizmetlerini, yatırım danışmanlığı, kalite danışmanlığı ve markapatent danışmanlığı bölümleri adı altında, deneyimli danışmanlar ve eğitmenler ile sürdürmektedir.

yatırım danışmanlığı adı altında, hazine müsteşarlığı, dış ticaret müsteşarlığı, turizm bakanlığı, sanayi bakanlığı, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı, tarım ve köyişleri bakanlığı ve sağlık bakanlığı vb. kamu kuruluşlarındaki teşvik belgesi, dahilde ve hariçte işleme izin belgeleri, işletme ve yatırım belgesi, garanti belgesi, yabancı ortaklı şirket kurma izinleri, yabancı personel çalışma izinleri, ithal lisansları, ihraç ve ithal izinleri, kontrol ve uygunluk belgeleri, ruhsat, çalışma ve üretim izinleri, ce belgesi, ön çed raporu, tsetsek belgeleri vb. daha bir çok hizmetlerimizi, idari ve teknik mevzuatlara uyum çalışmaları adı altında titizlikle sürdürmekteyiz.

kalite danışmanlığı olarak, 2003 yılı itibariyle kosgeb’ in danışman firma havuzunda yer almış olmakla birlikte ıso 9000:2008 kalite yönetim sistemi kurulması, ıso 22000:2005 (haccp) gıda güvenliği yönetim sistemi kurulması ve ıso 9000:2008 ile entegrasyonunun sağlanması, ıso 14000 çevre yönetim sistemi, ohsas 18000 işçi sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemi konularında danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizi uzman personellerimiz aracılığıyla devam ettirmekteyiz.

markapatent danışmanlığı olarak her türlü marka başvurularınızın yapılması ve sonuçlırılması, patent başvurularınızın yapılması ve sonuçlırılması, süresi sona eren marka tescil belgesi yenilenmesi, marka tescil belgesi üzerinde adres, ünvan, nev’i değişikliği, marka devri ve birleşme vb. gibi hizmetlerimizi türk patent enstitüsü onaylı marka ve patent vekilleri aracılığıyla yüzlerce firmaya hizmet vererek sürdürmekteyiz.
bizim işimiz danışmanlık, aklınıza takılan konularda bizi her zaman arayabilir (0 312 468 87 02) ya da bize bir mail atabilirsiniz (cnd@cnd.com.tr) uygun gördüğünüz takdirde birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağız. çalışmalarımızı sözleşmeye ve karşılıklı iyi niyete dayalı olarak yürüteceğiz. yıllardır ankara’da ki çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdüren cnd danışmanlık memnun müşteri en iyi referanstır” ilkesinden yola çıkarak çalışmalarına devam edecektir

Harita

03124688702

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler