Crystal Yazılım

100 Yıl Mah No:28 Nilüfer, Bursa ,Türkiye

Detaylar

 

Web Tasarımı ve Programlama İşinde Uzman: Crystal Yazılım!

Bilişim alanında derneklerin yaptıkları inceleme ve araştırmalara dikkat ederseniz, en büyük sorunun işinin ehli kimselerin piyasada eksikliğinin hissedilmesi olduğunu öğrenebilirsiniz. Crystal Yazılım, bilişim sektörüne kattığı değer ile, diğer firmalardan ayrılan bir yapıya ve insan gücüne sahip olan en iyi yazılım firmaları arasında liderliğini korumaktadır. Önemli bir farkımız olarak burada değinmek istediğim husus, Crystal Corporation olarak birçok ücretsiz yazılım çalışması imza atmamız, daha sonra Crystal Solutions firması adında, bilişim sektörünün yazılım, programlama ve web tasarım alanındaki kaliteli ajans eksikliğini kapatarak iş yapmaya başlamıştır.

Deneyim ve tecrübe ışığında hizmet sürecimiz

İnternetin imkanlarından yararlanmayı düşünmeyen bir firmanın olduğunu artık hayal etmek söz konusu bile değil. Paralel bir hayatın internet üzerinde kurulduğu bir zamanda, firmalar için internetin ne kadar önemli olduğunu açıklamaya gerek yok sanırım. Bizim işimiz, internette var olmanızı sağlayacak web tasarım işinizi sağlam temeller üzerinde yükselen bir değer kılmak ve markanızı, prestijinizi korumaktır. Bunun için bizi diğer ajanslardan farklı kılan birçok nokta var. Ama özellikle değinmek istediğim hususun özgünlük, yaratıcılık, güncel teknolojiden yararlanan bir strateji üzerinde web tasarım çalışmanızı sonuçlandırmamız. Modern çözümler ve müşteri odaklı planlamalar sayesinde en kısa zamanda, projenizin size teslim edilmesi, zamanın değerinin farkında olan bir ekip tarafından hiç de gerçekleşmesi zor bir durum değil.

Tasarımlarınız, kopya değil, özgün bir çerçeve içerisinde gelişerek, değer yaratma odaklı hazırlanır. Web tasarım hususunda müşterilerinizin sitenizi ziyaret ettiğinde çalışmayan menüler, kategoriler, sayfalar ve linklerle karşılaşması, müşterinin hizmet ve ürünleriniz hakkındaki kanaatlerini ne derece olumsuz etkileyeceğini hayal edebiliyor musunuz? Bu nedenle web site tasarım ve programlama işinin kendi prestijiniz için ne kadar önemli olduğunu söylemek ile, yetinmek istiyorum. Zaten prestijin ayaklar altında olduğu bir yerde, hizmet ve ürünlerinizi satmayı asla düşünmeyin!

Crystal Yazılımla doğru programlama

Deneyimli, tecrübeli, bilgili bir ekibin size neler sunacağını öğrenmek ister misiniz? Sorunsuz bir hizmet almak sizin de hakkınız. O zaman yapmanız gereken sadece Crystal Yazılım firmasının müşteri odaklı programlama çalışmasından yararlanmanız. Sadece web tasarımınızın dinamik bir siteye sahip olmasını sağlamıyoruz, kendi güvenen bir firma olarak, özel projelerinizin de çözüm odaklı çalışmalarımızla yazılmasını, teknik ekibimizin yardımıyla uygulanabilirliğinin artırılmasını sağlıyoruz. Bu anlamda yükselen bir ivme olarak internet girişimcilerinin ürün ya da hizmetlerinin aktif bir şekilde pazarlanması için projelendirdikleri programları kaliteli ve gerekli olan programlama dillerinin kullanılmasıyla tamamlıyoruz.

Crystal Yazılım: Farkımız müşterilerimizle beraber çalışmamız!

Programlama süreçlerinden kurumsal kimlik çalışmalarına, özel programlamadan web tasarımı işlerinin her sürecine kadar müşterilerimizle beraber bir çalışma içerisinde çalışmaktayız. Müşterilerimizin ne istediğini iyi bir şekilde dinledikten, firmaları hakkında gerekli bilgileri aldıktan sora, kendilerine özel çalışmalara başlıyoruz. Sitemizdeki “ticket sistemi” sayesinde, projelerinin her aşamasını takip eden müşterilerle, aktif bir iletişim ve etkileşim içerisinde projenin sonlandırılmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimiz telefon numaralarımızdan veya dilerlerse kendilerine vereceğimiz özel kod sayesinde, projelerinin her aşamasını sitemiz üzerinden takip edebilir, görüşlerini ve önerilerini anlık paylaşarak, projenin şekillenmesinde aktif rol alabilirler. Projelerinin her aşamasından haberdar olmaları için müşterilerimize SMS yoluyla bilgi mesajları da yollamaktayız. Çünkü kalite şeffaf olmayı zorunlu kılıyor.

Yazılım, programlama ve SEO çalışmaları sizlerle!

Bilişim alanında önemli bir kalite açığını kapatan firma olarak, yazılım, web tasarım, programlama ve SEO çalışmaları yapıyoruz. Sitelerinizi arama motorlarına uygun tasarladıktan ve programladıktan sonra, özel SEO çalışmasıyla ilk sayfalara yükselmesini sağlıyoruz. Müşterilerimize tasarım ve programlama aşamasından hedef kitleye ulaşma aşamasına kadar hizmet veren tek ajansız!

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: