Dalaman Yıldız Rent a Car

Ege Mahallesi Meltem Sokak No:1/1, Dalaman, Muğla ,Türkiye

Detaylar

Yildiz Rent a Car, 2006 Yılında Dalaman'da kuruldu . Kurucusu Tufan YILDIZ. Firma güler yüzlü hizmet, kaliteli son model araçları ve uygun fiyatları ile sektörde lider firmalar arasına getirdi.

Şirketimiz kiralık araç ve filo Kiralama konusunda deneyimleri ile müşteri memnuniyti odaklı çalışmaktadır. Misyonu ve Vizyonu ile her yıl filosuna yeni araçları ekleyerek müşterilerine kaskolu ve donanımlı araçlarını hizmete sunmaktadır. İlerlediği bu misyon ve vizyon ile değerli müşterilerinin güvenini kazanmıştır ve kazanmaya devam etmektedir.

Şirketimiz Dalaman’da kiralık araç sektöründe günlük, aylık kiralamalar ile birlikte Uzman Filo Kiralama hizmetide sunmaktadır. Uzman Filo Araç kadrosunda ekonomik araçlar, orta grup araçlar ve lüks araçlar olmak üzere 3 grupta filosunu hizmete sunmaktadır. Dalaman Havalimanı Araç Kiralama konusunda 365 Gün kesintisiz hizmet sunmaktadır. Ayrıca Firmamız Dalaman Havalimanına araçları ÜCRETSİZ teslim etmektedir. Teslim noktalarını 2006’dan günümüze hızla geliştirmeye devam eden firmamız Muğla’ya gelen misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

365 Gün 24 Saat Firmamızdan Araç Kiralayabilirsiniz Bizlere ulaşabileceğiniz Sabit ve Mobil numaralarımız Aşağıda belirtildiği gibidir;

+90 252 692 61 00
+90 546 692 61 00

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: