Daylong Actinica Ve Extreme Güneş Kremi

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Daylong Actinica Ve Extreme Güneş Kremi
daylong yenilikçi formülüyle deride ani serinleme sağlar ndash alkol, parfüm, mineral yağı, ve emülgatör içermez. jel uygulaması kolay ve emilimi hızlıdır. içerdiği gliserin ve dexpanthenol içerir. daylong güneş kremi hassas ciltler için oldukça idealdir.

daylong extreme cildi nemlendir ve serin tutar. e vitamini içerir. daylong extreme tortu bırakmadan hızlıca emilir, emülgatör yada ek koruyucu maddeler içermez.

daylong actinica daylong actinica gliserin, dexpanthenol, ve e vitamini içerir. içerdiği bu malzemeler sayesinde cildi nemlendirir.

daylong actinica ve extreme güneş kremi içeriğinde bulundurduğu bileşenler ile güneşten korunmanıza yardımcı olur ve sinek kovucu gibi diğer ürünler ile birlikte, bu ürünlerden önce uygulandığı takdirde kullanılabilir.

daylong extreme ve actinica güneş kremi/ sayesinde, güneşten korunabilirsiniz. her yaş grubuna hitap eden ürünleri sayesinde ailenizin bütün fertlerine hitap ederek güneşten korunma sağlayacaktır. ayrıca daylong extreme ve actinica güneş kremi yardımcı olduğu bilimsel çalışmalar ile belirlenmiştir. daylong actinica ve extreme güneş kremlerini sitemizden inceleyebilir, kullanımına ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilir, fiyatı hakkında bilgi alabilir, dilerseniz indirimli, kampanyalı ve en ucuz fiyatları ile sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Harita

0312 444 4 996

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler