Demse Tekstil

sanati mah.Eşref Bitlis Cad No:37/D Güngören-istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Demse Tekstil
iyi günler firmamız, demse tekstil pazarlama tic.ve san.ltd.şti adı altında 1990 yılından bu yana dürüst ve güvenilir ticaret anlayışını ilke edinerek, çorluda 22.000m2 alana konumlanmış tesislerinde mesleğinde deneyimli ve profesyonel ekibiyle üretime başlamıştır. istanbul güngören'de 1500m2 ve istanbul topkapı'da 2500m2 olmak üzere iki adet fabrikasıylada faaliyet göstermektedir.demse tekstil elyaf ve kapitone sektöründe yaptığı yatırımlarla tecrübesini birleştirerek her geçen gün büyümekte ve siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.


ürünlerimiz:
tekstil

30gr-500gr aralığında silikonlu silikonsuz vatka elyaf üretimi, ultrasonic ve elektronik fason kapitone imalatı, nonwoven tela, nakış telası, astar, silikon elyaf, boncuk elyaf üretimimiz, hammadde ithalatımız bulunmaktadır.firmamız çin'in en büyük makina üreticileri olan feiya, yuxing marka tekstil makinalarının türkiye distirübütörlüğünü yapmaktadır. firmamız 1998 yılında türkiye'ye ultrasonic kapitone teknolojisini ilk getiren firma olmaklada gurur duymaktadır.

bu ürünlere ihtiyaç duyarsanız geniş pazarlama ağımız ve servis imkanlarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.iyi çalışmalar..


Harita

2126444930

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler