Denge Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. Kamera, Alarm Sistemleri

Turangüneş Bulvarı 712 Sokak 6/4 Yıldızevler Çankaya/Ankara, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Denge Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. Kamera, Alarm Sistemleri
merkezi ankara çankaya da bulunan denge, elektronik güvenlik sistemleri ve özel güvenlik hizmetleri alanında müşterilerin ihtiyaçlarına uygun güvenilir çözümler sunarak, sektöründe lider firma olmayı hedeflemektedir.
denge, ev ve işyeri güvenliğinden, kamu kurumları ve büyük sanayi tesislerinin güvenlik sistemlerine ve personelli güvenliğine kadar hizmet sunmaya devam etmektedir.
denge, teknolojik altyapı ve teknik personel bakımından 5188 sayılı kanunda belirtilen şartların çok üzerinde 7 gün 24 saat hizmet sunabilecek bir alarm merkezi ile alarm izleme hizmeti sunmaktadır.
denge, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışı, güvenlik sektöründe engin deneyimi ve görev yapan uzman teknik ekibiyle müşterilerine güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmaya devam etmektedir.
denge, merkezi almanya da bulunan avrupa güvenlik şirketi havuzunun (the european company pool) türkiye partneri olarak, uluslar arası alanda da müşterilerine güvenlik çözümleri sunabilen ender kuruluşlardan birisidir.

Harita

3124395100

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler