Denmak San Makine

evliya çelebi mah. fedai sok. no:7 tuzla istanbul, Tuzla, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Denmak San Makine

Firmamiz 2008 yilinda Tuzlada Giptas sanayi sitesinde açilmistir.

Talasli imalat ve çelik konstrüksiyon imalati yaparak sektöre  katkilarda bulunmaktayiz.
Faliyetlerin kurucusu  Hüseyin KARAKUS tur. Üretimde uygun makine,cihaz ve teçhizatlarla hizmet veren firmamiz Istanbul’da atölyemizde islerininizi yapmaktadir.

VIZYON:  Degisen ve gelisen dünya sartlarinda müsteri memnuniyeti saglayarak;

kaliteli üretim yapmak çevre ve topluma karsi ; teknoloji ve kalite açisindan sektörde örnek bir kurulus olarak yer almak.

MISYON:Ülkemiz,Toplumuz,Hizmet verdigimiz müsterilerimiz ve DENMAKSAN firmasinin çalisanlarini için

deger yaratan bir kurulus olmak.

Pompa bakım ve onarım çalışmaları, Pompa mili ve çarkı imalatı, Pompa mekanik salmastra alıştırma ve yenileme, Harcama bilezik halkası geçen mekanik salmastra mili Pompa, Pompa elektrik motoru, Kondenser ve soğutucu bakım, Paslanmaz çelik güverte duş imalatı, Kapı kaporta havalandırma başlık imalatı, Irgat bakım ve imalat işleri, Irgat bronz yatak değişiklikleri, Jeneratör kurulum ve konum değişiklikleri, Özel alüminyum ve bronz ve dökme demir döküm üretim ve işleme, Filtre Kutusu imalatı, Özel hidrolik bağlantı elemanları imalatı, Hidrolik Piston Bakım & giyen mühür değiştirme, HİDROLİK pistonları yapımları, Fan tamir ve bakımları, Fanlar için alüminyum kanat imalatı, Köpük / yangın kutuları paslanmaz çelik gövde ve kapak imalatı, Her tür / boyut ayaklı bağlantı sağlama ve delme, Torna Geniş parçaları 1,5 metreye kadar çalışmak, Özel sipariş metal üretimi

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler