Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ataşehir Bulvarı Ata 4/1 Çarşı Kat:1 No:12 (Bolulu Hasan Usta üstü), Ataşehir, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Özel Diş Kliniği Dentataşehir, 20 yıllık tecrübe ile siz değerli hastalarımız için en iyi dişçi hekimlerimizle hizmetler sunuyoruz. Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir'in köklü ve tecrübeli diş kliniği Dentataşehir dişçi hizmetleriyle 1 merkez ve 1 şubesinde hizmet sunmaktadır. Dişçilik ile alakalı pedodonti, ortodonti, peridontoloji olmak üzere tüm dişçilik branşlarında hizmet veriyoruz.


Diş İmplant Kaybettiğiniz dişlerinizin yerine diğer dişlerinizden ayırt edilemeyen kalitede, dayanıklı ve sağlıklı yeni bir diş istiyorsanız  İmplant tedavisi tam size göre. Ağız ve çene cerrahisinde uzman olan doktor kadromuz sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilen bu tedavilerde başarı oranımız %99 hatta daha yüksek oranlarda. Diş kaybını değil, diş sağlığını önemsiyor, olabildiğince az diş kaybı ile tedaviler sunuyoruz. Yaşanan travmalar, diş eti rahatsızlıkları, çürükler gibi birçok sebep sonucunda diş kaybı yaşanması mümkün. Diş kayıplarına en sağlıklı yöntem olan implant diş tedavisi için Dentataşehir Ağız ve Diş Polikliğini ziyaret edebilir, muayene olabilirsiniz.
    
    Diş teli, pedodonti, ortodonti, implant ve diğer tüm diş tedavileri için http://www.dentatasehir.com/  adresini ziyaret edebilir, tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, dilerseniz randevu alarak muayene olabilirsiniz.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: