Altın Kimya - Depolu sabunluk

1533 sokak no:25, Yenimahalle, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Bu aparat öğrencilerin kırıp bozamayacağı, söküp atamayacağı ve sabunu israf edemeyeceği bir sistemdir. Öğrenci lavabolarına takılan bu sistemde 20 lt sabun öğrencilerin ulaşamayacağı bir yere monte edilir. Sonra buradan her lavaboya gelecek şekilde su tesisat sistemi ile fayanslara zarar vermeden patentli ürün olan fiber plastikten krom yaylı aparatımızı takıyoruz. Her basışta 2 gram sabun bırakan aparatımız kırılmaz (metal niteliğinde) plastikten imal edilmiştir. Bu sistemdeki 20 lt lik sıvı sabun monte edilen bir tuvalette en az 1 yıl yetmektedir. %70-%80 tasarruf sağlayan bu sistem 2 yıl garantilidir.
 Ürün Özellikleri: Topluma açık tuvalet ve banyolarda kullanımı kolay, hijyen ve temizliği sağlayan, ekonomik bir merkezi sistemdir. Sistemde 20 litrelik bir sabun haznesi, taşıma boruları, vana ve sabun akıtma aparatları bulunmaktadır. Araştırma Geliştirme (ARGE) ekibimiz tarafından yapılan testlere göre hazırlanmış bu sistem en uygun şartlarda ve şekillerde üretilmiştir.

 

OKULLARIMIZDA SÜREKLİ SABUN BULUNACAK.

Okullar da öğrencilerin sabun kullanımı sürekli sorun olmuştur. Okullarımızın çoğunun lavabolarında sabun bulunmamakta ya da öğrencilerin yaramazlığı sonucu bozulup kırılmaktadır.

Ülkemizde girişimci ve teknik öğretmen iki kişi okulların bu sorununu çözmek için geliştirdiği sistemi İstanbul, Bursa, Doğu Anadolu bölgelerinde kullanıma sunulduktan sonra bu yıldan itibaren İç ve Batı Anadolu’nun hizmetine sunulmuştur. Şirket merkezini Ankara’da Ostim’e taşıyarak  Başkent’te çalışmaya başlamıştır.

Okul kışla yurt vb toplumsal alanlarda hijyen sorunu yıllardır sürekli yaşanmakta. Geliştirilen bu sistem ile lavabolarda sürekli sabun bulunması ve sabunlukların kırılmasının önüne geçildi.

Sistem de 20 litre özel depo öğrencilerin ulaşamayacağı yüksek bir yere montaj edilmekte, sonra sıhhi tesisat malzemesi ile sabun akıtma adaptörleri bağlanmaktadır. Sistem de paslanacak malzeme yer almadığından, kapalı bir sistem olduğundan tuvaletler ve lavabolar hortum ile yıkanarak temizlenebilmektedir.

Sistem TPE tarafından tescilli olup Ankara ve tüm Türkiye ye kullanıma sunulmuştur.

Sistem yatılı okulların banyolarında şampuan için de idealdir. Sistem bazı illerde okulların tadilat projelerinde yer almıştır. İlgili kişiler sistemi Milli Eğitim Bakanlığının okul yapımı projelerinde yer alamsını sağlamak için de girişimlerde bulunmaktadırlar.

Sistem Türk Silahlı Kuvvetlerinin de dikkatini çekmiş bazı birliklerin hizmetine sunulmuş olup NATO stok numarası alınmıştır.

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: