desen-ajans-web-tasarim--fotografcilik-ve-matbaacilik-hizmetleri

merkez mah. marmara cd. erenler 2 iş mrkz. no:24 k:3 d:112 avcılar - istanbul, 34310, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

desen-ajans-web-tasarim--fotografcilik-ve-matbaacilik-hizmetleri

kurumsal aynanız

2011 yılında kurulan deneyimli ve donanımlı kadromuzla, tam hizmet ajansı olarak, müşterilerimize; kurumsal çalışmalar, grafik, web, basılı işler, prodüksiyon, indoor ve outdoor hizmetler sunarak artı değer katıyoruz.

sektörde örnek işler yapan ve yaptığı işlerle kalite startlarını belirleyen art direktör, grafiker, web tasarımcı, metin yazarı ve uygulamacılardan oluşan yaratıcı, profesyonel, becerikli, donanımlı kadromuzla çizgi üstü işlere imza atıyoruz.

yaptığımız işleri bütüncül bir konsept içinde ele alıp, ayrıntılar üzerinde çok çalışıyoruz, malum “hayat detaylarda gizlidir”.

istediğiniz proje için önce sizinle ilk görüşmeyi yapıp sizden verileri alıyor, dikkatlice hazırlanan ön çalışmların ardından size iş ile ilgili ilk sunumumuzu yapıyoruz. bu aşamadan sonra karşılıklı fikir alışverişleriyle işin son halini belirleyip sonuçlırıyoruz.

markanız yalnız kalmasın

tüketiciyle karşı karşıya gelinen her noktada onunla iletişim halinde olmak, bitmek bilmeyen bir ihtiyaçtır. iletişim araçlarının çokluğu ve hangisinin ne zaman kullanılması gerektiğinin belirlenmesi ve bu yolla en iyi etkinin alınması tartışılmaz bir gerekliliktir.

günümüz pazarının en belirgin özelliği arz değil talep pazarı olmasıdır. yani üretici bazlı düşünmek gerekmektedir. biz de bu gerçekten yola çıkarak kendi müşterilerinizin istek ve beklentilerinin yerine getirilmesi için ihtiyaçlarınızı bir kez daha gözden geçirmenizin zamanıdır diyoruz.

desen ajans olarak dürüstlük, şeffaflık, çabukluk ve çalıştığımız firmalara yansıyacak maliyetlerin azalması amacıyla yola çıktık. bilgi ve deneyimlerimizi, pazarlama iletişimi çerçevesinde verilen hizmete yansıtmayı hedefledik. ihtiyacınıza göre tüm iletişim stratejilerinizi çözümlemek için hazırlık.

tecrübelerimizi sizinle paylaşmamıza izin verin
ürünler
kurumsal kimlik

kalıcı bir marka olmakta can alıcı nokta kurumsal kimlik oluşturmaktır. kurumsal kimlik, bir şirketin varoluşunu belirleyen, misyonunu ve vizyonunu özetleyen en temel gereksinimdir. logodan başlayan, basılı evraklara, görsel yüze ve kurallar bütününe kadar uzayan çizgide oluşturulan bir kurumsal, markanın bilinirliğini arttırmakla birlikte akılda kalıcı, çarpıcı tasarımlarla markanın, ismin ve misyonun diğerlerinden ayrılarak ön plana çıkmasını sağlar.

tüm içeriği belirleyen ve tek bir dosyada toplanan “kurumsal kimlik kitapları” ile firmaların tüm ihtiyaçları giderilir ve firma yeni bir yüze, yeni bir vizyona sahip olur.

logo
logotype
amblem
kurumsal kimlik kitapçığı
katalog – broşür
antetli kağıt
diplomat zarf
kartvizit – cd kartvizit
ınsert
leaflet

basılı işler

her firmanın; ürünlerin etkili pazarlanması konusunda geliştirdiği stratejik plan doğrultusunda firmanın kurumsallığını sağlayacak bütünleyici tasarımlarla hazırladığı, sektördeki konumunu belirleyen en önemli unsurlardan biri basılı işlerdir.

basılı işler firmanın ve ürünün tanıtımını yapmanın yanı sıra kaliteyi, güvenilirliği ve devamlılığı öne çıkartır, firmanın etkileyiciliğini belirler. bu aynı zama firma için “söz uçar, yazı kalır”ın kanıtıdır.

broşür
katalog
poster
afiş
dosya - cepli dosya
mekanizmalı klasör
araç üstü folyo
one way vision
billboard
çanta - poşet

tanıtım ve organizasyon

fuarlar, tanıtım organiasyonları, iç ve dış mekanların yanında istediğiniz her yerde yapılan üç boyutlu tasarımlar ve uygulamalarla hayalinizdekiler gerçeğe dönüşür. bununla birlikte firmanın misyonunavizyonuna uygun st tasarım ve uygulamaları ile her türlü tanıtım ve organizasyon kapsamında stlarınızda firmanızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hosting, tanıtım, shuttle gibi destek hizmetleri markanızla yürüyen bileşenler haline gelir. markanız yalnız kalmasın

totem
billboard
megaboard
flatboard
afiş değiştiricili megalith
pop-up st
örümcek st
ındoor tripod
araç giydirme
elips ışıklı kutu
firmaya özel tasarım çerçeve sistemleri
firmaya özel tasarım oturma grupları
fuar organizasyonları
host – hostes
barkovizyon

fotograf çekimleri

reklam ve tanıtım çalışmalarınızı, istek ve öneriniz
doğrultusunda fotografçılık hizmetimizle birleştirip,
ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtarak alıcılarına ulaştırıyoruz.

ürün çekimleri
cast çekimleri
aktüel çekimleri
stillife çekimleri


grafik tasarım

tanıtımın en önemli bileşeni çarpıcı görselliktir. beklenmedik a etkileyici olmak, gözün algısına hükmetmek ve akılda kalıcı olmak gibi özel etkiler yaratması hem firmanın bilinirliğini arttırır hem de sanatsal yönüyle prestij kazırır. tanıtımın yarısı firma ya da ürünün niteliği ise diğer yarısı da onun albenisiyle gözler önüne serilmesidir.

Harita

02125932629

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler