dijital-tercume-ceviri-hizmetleri

gayrettepe mah. vefabey sok. no:14 beşiktaş-istanbul ( sürmeli otel arkası- beşiktaş 17. noter giriş katı), İstanbul ,Türkiye

Detaylar

dijital-tercume-ceviri-hizmetleri
dijital tercüme ltd. şti, türkiye’nin en büyük yeminli çevirmen kadrosu ile dünya çapında hizmet veren sertifikalı ve tescilli bir çeviri bürosudur. hukuki, teknik, medikal, ticari, edebi, akademik, patent, genel çeviri olmak üzere 500’ü aşkın firmanın ve resmi kuruluşun 45 dildeki çeviri ihtiyacında başrolü oynamaktadır. verdiğimiz sözlü ve yazılı çeviri hizmeti ülkemiz sınırları dışında da dünyanın 125 kuruluşu tarafından da tercih edilmektedir. firmamızda kontrol, imla denetimi ve son okuma, simültaneardıl çeviri, lokalizasyon ve redaksiyon hizmetimiz de mevcuttur.
fıt, tuçed ve çid resmi üyesidir.
noter yeminli çevirilerinizde resmi kurumlara sunulması gereken evraklar ( sözleşmeler, uluslararası anlaşmalar, patent belgeleri, hukuki evraklar, nüfus cüzdanı sureti, ehliyet, pasaport, evlilik cüzdanı, mahkeme belgeleri, diploma ve lisanslar, uyruk değiştirme, kullanım kılavuzu, kişiye özel tescil edilmesi gereken tüm evraklar) dijital tercüme’ye bağlı yeminli çevirmenlerimiz tarafından tercüme edilir ve noter için hazırlanır ve yemin işlemleri firmamız tarafından halledilerek, ücretsiz kuryelerimiz aracılığıyla adresinize iletilir. noterlerin aldığı tasdik ücretinin dışında başka bir ödeme talep edilmez. belli bir hacmin üzerindeki noter yeminli çevirilerinizde tasdik işleminde de indirim yapılır.
noter onayı gerektirmeyen yeminli çevirilerde ise dijital tercüme’ye bağlı yeminli tercümanlar tarafından tercümesi yapılan belgeleriniz ilgili tercüman tarafından imzalanmış ve tercüme büromüz tarafından firma kaşesi ile damgalanmış olarak tarafınıza iletilir. bu işlem için de ek ücret talep edilmez.
talep halinde kullanılan çeviri programları: trados, transıt, ıdıom, passolo, sdlx, wordfast, memoq
çeviri dilleri: almanca, ingilizce, rusça, azerice, hollaca, fransızca, italyanca, ispanyolca, arapça, farsça başta olmak üzere dünyada kullanılan 50 dil. detaylı bilgi için lütfen sitemizi inceleyiniz: www.dijitaltercume.com
dünya dilleri ansiklopedisi: dünyadaki tüm diller, tarihsel gelişimleri, gramer, imla ve yapıları hakkında firmamızca dil ve edebiyat fakültesi, filoloji veya mütercim tercümanlık bölümü mezunu çalışanlarımızca üç senede hazırlamış olduğu özel akademik çalışmayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
02122204303

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler