dilek-home-collection

şehit mithat yılmaz cad. no:43 sarıyeristanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

dilek-home-collection
2009 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının ev tekstili sektöründeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık.

bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık. 250 m2’lik modern magazamızda çalışan 12 yi aşkın genç ruhlu profesyonelle kısa sürede 10 bin üzerinde kayıtlı üye ve aylık ortalama 1000 tekil kullanıcıya ulaştık.
9679; en hızlı
9679; en güvenli
9679; en iyi kampanyaları sunan
9679; en yüksek ora bilinen
9679; en çok alışveriş yapılan
alışveriş sitesi dilekhome.com
online alışverişte dilekhome.com’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.

taç, days ın colours, issimo home, prizma, beşyıldız halı, soft cotton, antik, hürbak, penelope, gelin home, blancherie home, jusco home, apex halı, casra home, ipekçe home, mınk battaniye ,markalarının tüm ürün gruplarını mağazamızdan temin edebilirsiniz.
ev tekstilinde sarıyer’in en önemli mekânı dilek home, perde, nevresim takımları, yatak örtüleri, pike takımları, yorgan, battaniye, havlu ve bornoz setleri, hamam takımları, uyku setleri, bebek nevresimleri, spor kulüplerine ait lisanslı ürünler, çizgi film karakterlerine ait lisanslı ürünlerin olduğu kampanyalar sizleri bekliyor.saygılarımızla

dilek ev tekstili

Harita

02122719090

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler