Direksiyon Geliştirme Merkezi

İzzetpaşa Mah. Yeni Yol Cad. Balcı İş Hanı No:14/2, Şişli, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Direksiyon Geliştirme Merkezi

Özel direksiyon dersi verme yetkisi olan Direksiyon Geliştirme Merkezi gelin sürüş kalitenizi değiştirelim, trafikte güvenli eğitim alarak aracınızı sorunsuz kullanın.

16/03/2016 10:00

Direksiyon Geliştirme Merkezi 25 yıllık hizmeti ile kendini kanıtlamış sürücü eğitiminde kurumsal olup, direksiyon dersi alabileceğiniz İstanbul'da en büyük güvenilir firmadır. Kaliteden ödün vermeyen kurum. İsmimiz Markamızdır.

Felsefemiz Öğretmen Öğretendir. Başarınız Başarımızdır.
İstanbul da her bölgede özel direksiyon dersi hizmeti veriyoruz.kursu-com-ic2.gif
Direksiyon kursu bilgi bankası öncelikle web sayfamıza hoş geldiniz.
Aradığınız ve sizi aydınlatacak her türlü bilgiler, indirimler ve özel direksiyon dersi kampanyalar ile hizmetinizdeyiz.
özel direksiyon dersi almak istiyorsunuz fakat ders almaya ayıracak zaman bulamıyorsanız. Sizin için düzenlenmiş iş öncesi ve iş sonrası programlarımıza katılabilirsiniz. Sizin için çözüm üretmeye devam edeceğiz.
Direksiyon dersi almaya ihtiyacınız var ise, hiç düşünmeyin şüphesiz en iyi hizmet veren kurs olduğumuzu göreceksiniz. Bizden ortalama 10 saat ders aldığınızda trafikte tek başınıza aracınızı kullanacağınıza garanti veriyoruz. Kusursuz hizmet anlayışı ile eğitimlerimiz devam ediyor. Direksiyon dersinde bizi bir kez deneyin yanılmadığınızı göreceksiniz. Farkımız size kaliteli eğitim sunmak.
 
Sizleri memnun ettiğimize inanıyoruz. Bizi tavsiye edin dostlarınızı da memnun edelim.
Her şeyin bir kolayı var, Ucuz, hesaplı, en kolay direksiyon dersi metodlarını sizlere pratik ve uygulamalı şekilde kısa sürede öğretiyoruz. Aldığınız dersler sonunda kendinizi değerli ve mutlu hissedeceksiniz.

Direksiyon Dersi Eğitimlerimiz ;

Teknik direksiyon dersi ile sizi trafikte araba kullanır hale getiriyoruz.
Ortalama 5 gün ders sonunda, aracınızı sorunsuz kullanın.
İsteyen bayan öğrencilerimize bayan direksiyon öğretmenleri.
Araçlarımızda özel tertibatlı MEB onaylı pedallar bulunmaktadır.
İsteyen kursiyerlere kendi araçlarıyla direksiyon eğitimi.
Adresten alıp adrese bırakma hizmeti.
25 yıldır hizmetinizdeyiz. 50.000 i aşkın yetiştirilmiş öğrenci.
Son Model Araçlar Otomatik ve Manüel Seçeneği Fiyat Farkı Olmadan.
Yol Arkadaşınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.
Dün olduğu gibi bu gün ve daima yanınızdayız.

kursucomic11.pngDeneyim ve Tecrübenin Adresi.

Yetiştirdiğimiz binlerce sürücü eğitimi deneyiminin haklı gururunu yaşıyoruz. Özel direksiyon dersinde sektörün lideri oluşumuzu tercihinize borçluyuz. Aklınızda soru işareti kalmadan kendinize, sevdiklerinize ve başkalarına zarar vermeden, trafiğe çıkmak için ihtiyacınız olan tüm sürüş eğitimlerini başlangıç seviyesinden güvenli ve ileri sürüş seviyesine kadar eksiksiz olarak öğretiyoruz. Özel direksiyon dersi ile sürücü yetiştirmek bizim işimiz..! Daha ilk günden farklı olduğumuzu göreceksiniz. Bizim kalitemiz sizlerin memnuniyetidir.Direksiyon kursu bir defa alınır, doğru tercih yapın sizin farkınız olsun. Özel direksiyon eğitimi alan kişi olabilecek sorunlardan kesinlikle sorumlu tutulmaz bize güvenin. Kolay öğrenme metodu ile park edebilmeyi geri geri gelebilmeyi dar yolları ara sokakları geçebilmeyi sorun halinden çıkartıyoruz.

Aydınlık bir gelecek için! İnsanların trafik kurallarına uymalarını;kursucom-sol3.gif Uymayanları uygun üslupla uyarmalarını tavsiye ediyoruz.

Direksiyon Eğitiminde bayan hoca, erkek hoca tercihi yapabilirsiniz. Bizim tecrübemizi deneyin trafikten asla korkmayın.

Direksiyon Geliştirme Merkezi Marka Tescil Belgemiz İçin Tıklayınız.

Araç kullanmanın ne kadar tehlikeli bir spor olduğunun farkında olan uzman ekibimizden alacağınız direksiyon dersiile, sizi her türlü tehlikelerden koruyacak güvenlik, savunma ve korunma tedbirlerini öğreterek, trafikte güvenli, sorumlu araç kullanabilen sürücüler olmanızı sağlayacağız.

Direksiyon dersinde özel geliştirilmiş öğrenme teknikleri, teknolojiyi bilgi ile birleştirdik. Algı ve yeteneklerinizi ön plana çıkartalım. Her türlü yol ve hava şartlarında gece ve gündüz saatlerinde tamamen size göre yapılan planlar. Kendinizi gerçekten daha iyi hissedeceksiniz.

1990' dan bu güne, sürücü eğitmenin haklı gururu ve deneyimi ile hizmetinizdeyiz.

AMACIMIZ Trafikte paylaşma kültürüne sahip, saygılı, hoşgörülü ve sorumlu sürücüler yetiştirmektir. Bizim deneyim ve tecrübemize güvenebilirsiniz: Bizi sizden öncekilere sorunDireksiyon Kursu yorumları

direksiyon-dersi-iletisim.jpg&w=90&h=81

Telefonlarımız: 0212 217 29 11 - 0212 247 91 17 - 0212 253 90 77
GSM Telefone: 0532 512 17 72 - 0506 371 72 27 - 0542 622 20 33

İsmail YULA Sicil No: 114105 - Sürüş Keyfini Bizimle Yaşayın.
Yollardaki Güvenli Kılavuzunuz Biz Olalım, Sizi Hayata Güvenle Bağlayalım. Trafiğe bakış açınız kesinlikle değişecek.
OzelDireksiyonDersi.gif

Direksiyon eğitimi almadan araç kullanmanın trafikte ne kadar tehlikeli olduğunu biliyorsunuz. O zaman gerçekten ciddi bir eğitim almanız gerekiyor. Biz tam bu nokta da devreye giriyoruz. İlk dersimiz de kişiyi analiz edip eksiklerini tespit ediyoruz. Kurumumuzun profesyonel öğretmenleri eşliğinde alınan dersler sayesinde sizde aracınızı trafikte kullanır hale geliyorsunuz.
Özel direksiyon dersi tamamen İstanbul trafiği içinde yapılmaktadır. Amacımız size eğlenceli şekilde araç kullanmayı öğretmek. Klasik sürücü eğitiminden uzak yeni tekniklerle ve alanında uzman eğitimcilerle sıkılmadan eğlenerek araç kullanmayı öğretmektir.
Bir işi severek yapmak çok önemli aynı zaman da sevdirmek te, başarı o zaman peşinizden geliyor. Biz meslek aşığıyız Kesinlikle sizde araç kullanmayı öğreneceksiniz. Biz sizlerle büyük bir aileyiz.
Eksik bilgilerle yola çıkmanızı istemiyoruz, zira yolculuğunuz istenmeyen sonuçlar ortaya koyabilir. Emin olmadığınız durumlarda bizlerden yardım almaya çekinmeyin. Unutmayın bir hayat bin hayat kurtarır. Doğrudan hayatınızı ilgilendiren direksiyon kursu emin olmadığınız kişilerden değil, tam yetkili kurumsal firmalardan alın.

Mutlaka Uzman Eğitimcilerden direksiyon eğitimi alın..

Tabi ki amacımız kullanacağınız aracı doğru tanıtma, vitesler, sürücünün koltuk ayarları, sürücünün koltuğa oturuş şekli, el freni, pedallar, direksiyon tutuş şekli ve teknik turlarını ölçülü öğretmek olacak. Kalkış ve duruş, aynaların kullanımını kolay şekilde öğreneceksiniz. Herkesin zorlandığı rampada kalkış ve şerit değiştirmeler, dönüşler, gibi konular da bilgi sahibi olacaksınız.

Direksiyon eğitimi sırasında kavşaklarda, ara sokaklarda, dar alanlarda dönüşlere yer verilmektedir. Ayrıca şerit izleme kuralı, teknik vites küçültme, büyütme, park çalışması ve geri manevraları sizlere teknik olarak tam öğretiyoruz

Özellikle İlk defa direksiyon dersi alacaksanız bizim tecrübemizden mutlaka yararlanın.
Mükemmel birebir direksiyon eğitimleri için sizi direksiyon kursumuza davet ediyoruz.
Kurumsal Firma - Güvenilir ve Kaliteli Eğitim - Uzman Eğitmenlerle - Sizin İçin Buradayız.

Zeynep ile Birebir Direksiyon Dersi Bir Kesit. TIKLAYIN.

Denemeden Geçmeyin: Online Sürücülük Testi
Arabanızı park etme konusunda iyi misiniz? İşte: online sürücülük testi

SÜRÜCÜ EĞİTİMİNDE BİZİ TERCİHİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

İstanbul Özel Direksiyon Dersi, direksiyon dersi, direksiyon eğitimi, direksiyon kursu, direksiyon dersleri İstanbul, 02122172911,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler