Dooruk Kapı

Yeşilkent Mah. Birlik Cad. 166. Sk. No: 5 Avcılar, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Dooruk Kapı
href"http://doorukkapi.com/dooruk kapı olarak, faaliyetlerine 1950 yılında ahşap sürgülü kapı, ahşap doğrama kapı, ve pencere üretimi ile başlamıştır.yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile ofis mobilyaları, mağaza raf sistemleri, mutfak dolabı, portmanto, banyo dolabı, inşaat dekorasyonu, parke, lambiri, href"http://doorukkapi.com/panel kapı ve tv ünitesi gibi ev, ofis özel mobilya üretimine geçmiştir.

avcılarrsquo daki fabrikamızda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite, güven ve üstün hizmet anlayışıyla ürünlerini en iyi ve en güzel şekilde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

misyonumuz

teknolojiyi yakından takip etmek, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren, en önemlisi, ürün tesliminden sonrada hizmet ile sattığı ürünlerin arkasında duran öncü bir kurum olmak.

başarılı bir marka için öncelikle bilgi ve profesyonellik gerektiği bilincinden yola çıkarak 195039 den beri hiç durmadan çalıştık. gelişen teknolojinin yakından takipçisi olduk.

Harita

0212 596 35 18

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler