dronur-basa--oral-implantoloji-uzmani

bağdat cad. zümrüt apt. 1484 feneryolu-kadıköy istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

dronur-basa--oral-implantoloji-uzmani
dr. onur başa

onur başa, 1979 yılında ankara da doğmuştur. ilköğretimini özel yükseliş kolejinde, ortaokul ve lise öğretimini a.ö.d tevfik fikret lisesinde tamamlamıştır. 1998 yılında girmiş olduğu yeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesinden 2006 yılında mezun olup aynı yıl içinde yeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi oral implantoloji anabilim dalında master of science (msc) eğitimine başlamıştır.

2009 yılında "alt çene kanalını çevreleyen kemiğin kalınlığının ve yoğunluğunun bilgisayarlı dental volümetrik tomografi ile değerlendirilmesi" adlı tezini yazdıktan sonra t.c. sağlık bakanlığı’nın kendisine tanıdığı bütün hak ve vecibeleriyle oral implantoloji anabilim dalında yüksek lisans derecesi almaya hak kazanmıştır. aynı sene yeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi protetik diş tedavisi anabilim dalı doktora (phd) sınavını kazanmıştır.

2010-2011 yillarinda istanbul haydarpasa gata egitim ve arastirma hastanesi cene cerrahisi ve protetik dis tedavisi anabilim dalinda askerlik gorevini tamamlamistir. bu tarihten itibaren bagdat caddesindeki kendi kliniginde calismalarina devam etmektedir.

Harita

02163384343

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler