Dünya Forklift İkinci El Ve Kiralama Hiz. Ltd.Şti

Dünya Forklift ve İş Makineleri San.Tic. LTD Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B2 Blok No: 8/5 P.K. 34149 Yeşilköy, İstanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Dünya Forklift İkinci El Ve Kiralama Hiz. Ltd.Şti
dünya forklift ve iş makineleri san.tic. ltd arkasına 1911 yılında kurulmuş burla makıne’nın köklü yapılarından olan teknika t.a.ş ‘nin gücünü alarak clark forkliflerinin yetkili bayiliğini yürütmekteyiz.

forklift alım satım, yedek parça ithalat-ihracat tedariğı, forklift servisi, ikinci el alım satım ve forklift kiralama hizmeti konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

ayrıca türk silahlı kuvvetler iştiraki olan işbir elektrik san. a.ş den aldığımız destek ile jenaratör tedarik hizmeti de verilmektedir.


şirket politikamız
iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak müşteri memnuniyeti oluşturmak, güleryüzlü hizmet anlayışı, deneyimli satış ekibi, servis işçiliği ile satış öncesi ve sonrası güvenilir yöntemleri uygulayarak kalite güvence ve sistem sürekliliğini sağlamaktır.


kalite anlayışımız
misyonumuz, hizmet verdiğimiz her alanda müşteri memnuniyeti sağlamak ve daima en iyi olmaktır.

en iyi olmaktan anladığımz
müşterilerinin memnuniyetini sağlamış
kurumsal ve sosyal sorumluluklarının bilincinde,
yasalara saygılı
rakiplerine karşı referans olarak gösterilebilen bir firma olmaktır.

misyonumuz
daima en iyi olabilmektir. müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, tercih edilen bir şirket olmaktır.
müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamaktır.

yaptığımız işler: forklift, clarkforklift, clark, ikincielforklift, forklift kiralama, forklift firmaları, forklift ikinciel, clark forklifleri, forklift clark, clark forklift, forkliftikinciel, istanbul forklift, forklift satışı, forklift kiralaması, kiralık forkliftciler, clark türkiye, clark izmir, forklift türkiye, forklift istanbul, forklift izmir, forklift antep, forklift konya, forklift ankara, ikinci el forklift ankara, ikinciel forklift kayseri, ikinciel forklift izmir, ikinciel izmit, forklift, elektrikli forklift, dizel forklift, lpg li forklift, forkliftler, transpalet, istif makinaları, elektrikli istif makinası, istif makinası, ataşman, forklift ataşmanı, kabin, forklift kabini forklift, forklift çeşitleri, forkliftler, elektrikli forklift, akülü forklift, clark forklift, benzinli forklift, dizel forklift, lpg li forklift, istifleme makinası, istifleme makinesi, clark istifleme makinası, istifleme makinaları,

Harita

2124650604

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler