durak otel

Çorum-ankara D785 karayolu 35.km, Çorum ,Türkiye

Detaylar

Hakkımızda

Durak Otel Hitit Uygarlığı’ nın merkezi sayılan Alacahoyuk’e 5km mesafede D785 karayolu üzerindedir. Adını yol üstü restoran ve konaklama hizmeti vermesinden almıştır. Durak Otel,Merzifon Hava Alanına 105 km., Ankara Esenboğa Havaalanına 200 Km., Samsun Çarşamba Havaalanınına 210 Km., Alacahöyük'e 5 Km.,Kalehisar kalesi’ne 1km,Hattuşa'ya 25 Km., Yazilikaya'ya 25 Km., Şapinuva'ya 55 Km., İncesu Kanyonu'na 65 Km,çorum müzesine 35km,sungurlu ilçesine 35km mesafededir.

 1* Turizm işletme belgeli Otelimiz  11 standart ile 11 yatak kapasitesine sahiptir. Misafirlerimize konforunu en üst seviyede yaşatmak için hazırlanan odalarımızda , Telefon, Lcd Tv ve uydu yayınları,  internet, Elektronik kasa,Minibar, Saç Kurutma, 24 saat oda servisi standart olarak sunulmuştur. Otelimiz tarihi geziler,avcılık ,doğal aktiviteler ve Pazar kahvaltıları için mükemmel doğa güzellikleri,modern mimarisi ile toplam 80 kişilik lokanta,150 kişilik açık yemek alanı, 20 kişilik teras cafe kapasiteye ,40 araçlık otoparka  sahiptir.

Vizyonumuz

Akyüzhattuşaş ltd.şti. bünyesinde faaliyet gösteren Durak Hotel, yol üstü lezzet durağı olarak sektöründe Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı hedeflemekte olup şirketimiz, göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerini yürütürken müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Alacahoyuk’in incisi Durak Hotel siz misafirlerimizin iş ve sosyal hayatına en modern, en kapsamlı ve donanımlı oteli olarak hizmet vermek amacındadır.

Durak Hotel, Geleneksel misafirperverlik anlayışını çağdaş bir yorumla sentezleyip konukların mutlu bir şekilde ayrılması için planlanmış, olmak isteyeceğiniz mekan haline dönüştürülmüştür. Kültürün, 7000 yıllık tarihin, sanatın ve doğanın buluştuğu Çorum'u, adına yakışır bir tesisle ve hizmetle tanıtmak en önemli hedefimizdir.

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: