Eba Group Mikron Plus Tekstil Aksesuarları ve Düğme İmalatı

Karayolları Mah. 561 Sk. No:43/A, Gaziosmanpaşa, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

EBA GROUP SAN.VE TİC. A.Ş. 20 yılı aşkın tekstil aksesuarları Sektörde elde ettiği bu başarılı çıkışı korumak ve geliştirmek için yönetim ve organizasyon alanında yaptığı yeni plan ve projelerini uygulamaya sokmuştur.

Uzun yıllar tekstil sektöründe üretim kapasitesi yüksek olan, yüzlerce ürünü bünyesinde bulunduran, kalite standartlarında uluslar arası nitelik kazanmış yurt içi ve yurt dışı birçok organizasyonun içinde bulunmuş kendisini kanıtlamış bir firma olarak Amerika, Almanya, Romanya, Fas, Çin başta olmak üzere 45 ülkeye ihracat yapma başarısını göstemiş köklü bir şirkettir. 

Eba Group, Mikron + Plus markaları ile uzman personeli, vizyonel yönetimi ile rekabet gücü yüksek uluslar arası standartlarda bir firma olmak için, sürekli kendisini yenilemekte, teknolojisini geliştirmektedir

Organizasyon yapısını yurt dışı temsilcilikler, fuarlar, birebir tanıtım ile genişletmekte ve ihracat aşamasında direk bağlantılar ile sürdürülebilir bir büyümeyi sağlama peşindedir.

Markalaşma, uluslar arası  kalite standartlarında olma gibi bir çok özeliği bünyesinde bulunduran firmamız süreç geliştirme sitemini kurarak sürekli dinamik bir firma olma yolundadır.

İnsan ve doğal yaşamın korunmasının öncelik olarak benimsendiği firmamızda daima sizlerin hizmetinizdeyiz. Tüm personelimiz istek ve taleplerinize cevap vermek için hazır.

Eba Group Mikron Plus Tekstil Aksesuarları ve Düğme İmalatı, Kot Düğmesi ve Perçini, Çıt Çıt, Kuşgözü ve Pulu, Kapsol Düğme, Pantolon Kancası, mikron plus, tekstil aksesuar, tulumba el presi, düğme kaplama el presi, pnömatik,

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: