Edavetiyeci Düğün Davetiyeleri

Nalbantoğlu Mah. Orhangazi Meydan Sk. Sayılgan Uluca Psj. No : 79 - 80 Osmangazi, Bursa 16010 ,Türkiye

Detaylar

Biz Kimiz?

Renkli, modern, farklı ve uygun fiyata davetiyeler!

edavetiyeci.com'u online davetiye sektöründeki yetersizliği tamamlamak üzere kurduk. Yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerimizin  önemli günleri için farklı ve şık konseptlere sahip davetiyeleri sunmayı hedefledik. Bu bağlamda  kaliteli tasarım ve kaliteli üretim anlayışıyla hareket eden davetiye markalarının ürünlerine yer vermekteyiz.

Tek adres birçok davetiye modeli!

edavetiyeci.com olarak  müşterilerimize  birbirinden değişik tasarımlara sahip davetiye modellerini tek bir adres altında ulaştırmaktayız. Sünnet, düğün, nikah,nişan ve kına gibi özel günlere yönelik davetiye ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmaktayız.

Siz seçin biz gönderelim.

Onlarca kategoride, yüzlerce tasarıma sahip edavetiyeci.com, en büyük online davetiye satış sitesi olarak hizmet vermektedir. Davetiye çeşitliliği ve markaları açısından zengin ürün yelpazesine sahip sitemiz, seçtiğiniz davetiye modelini kısa sürede işleme alarak adresinize teslim etmektedir.

Yüksek tasarım kalitesi

edavetiyeci.com'da yetenekli genç ve dinamik bir ekibe ve birinci sınıf baskı ekipmanlarına sahibiz. Seçtiğiniz davetiye modeli  uzman kadromuz tarafından bilgilerinize uygun hale getirilerek, birinci sınıf baskı cihazlarında çıkarılmaktadır.

Her bütçeye uyun çözümler.

edavetiyeci.com' da bütçenize uygun çözümler sunmaktayız.. Uygun ya da  lüks davetiye modelleri sınıfında birbirinden iyi tasarımlarımız yer almaktadır. Özel gününüzün imaj ve prestijine uygun davetiye modelleri veya küçük çapta gerçekleşecek davetlerinizde  ihtiyacınız olan  tasarımın fiyat dengesine  önem veriyoruz.

Güvenli altyapı

edavetiyeci.com sitesi, en iyi e-ticaret altyapısını kullanmaktadır. Banka veya kredi kartıyla yapacağınız ödemelerinizde bilgileriniz şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir. Kart bilgileri hiçbir şekilde veritabanında kayıt altında tutulmamaktadır

 

 

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: