Ege Nakliyat Ege Evden Eve Nakliyat

İnönü Mah. Elmas Sok. No: 25 Bornova / İZMİR, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Ege Nakliyat Ege Evden Eve Nakliyat
ekonomik, kaliteli ve sigortalı taşımaclığın değişmeyen adresi izmir evden eve nakliyat 1992 yılında izmir merkezli olarak kurulmış olup geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, işyeri nakliyatı, depolama, sigortalı nakliyat hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için 7 gün 24 saat zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır ege nakliyat olarak sizlere bir telefon kadar yakınız..

ücretsiz ekspertiz hizmeti

izmir evden eve nakliyat, taşınmanın planlanması için size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar. eksperimiz taşınacağınız yere gelip ambalaj paketlerinden personel sayısına, taşınma tekniğinden araç sayısına kadar her detayı planlayarak en doğru en uygun fiyat teklifini verir.

eşya depolama hizmeti

ege evden eve herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızı depolatmak isterseniz üstün hizmet kalitesi, uzman kadromuzla tüm eşyalarınızı kendi eşyamız gibi size özel olarak ayırılmış olan depolarımızda saklıyoruz. siz değerli müşterilerimiiz eşyalarını ne zaman almak isterse o zamanda kapınıza getirerek aynı titizlikle evinizde kurup yerleştirmektedir.ege nakliyat iletişim

Harita

2164829323

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler