Ege Transfer Izmir Havaalanı Çeşme Ulaşım

Mertler Cad. Ersevenler Sitesi No 16: Gaziemir İzmir, İzmir ,Türkiye

Detaylar

Ege Transfer Izmir Havaalanı Çeşme Ulaşım
basta dalaman-izmir ve bodrum havalimani, otogar ve yat limani olmak üzere, çevre tatil merkezlerine ve tatil merkezlerinden istediginiz yöne yeni model, sigortali, klimali, konforlu ve temiz araçlarimizla transfer ve araç kiralama hizmetleri vermekteyiz.


fiyatlarimiz kisi basi degildir. bir araç içinde 1 ile 4 kisi arasi, özel binek oto tek-yön transfer (araç) fiyatidir. sayet 4 kisiden fazla veya bagajiniz fazla ise vip araç alternatifini degerlendirebilirsiniz.. ön ödeme yapmaniza gerek yok. transfer ücretini sizi karsilayan temsilcimize veya soförümüze yapabilirsiniz. soförümüz sizi veya misafirlerinizi havalimaninda karsilayacaktir. transferlerimiz sadece size ve misafirlerinize özeldir, araca sizden ve misafirlerinizden baska müsteri alinmamaktadir.

tatilciler, konsolosluklar, sirket ve holdingler, ulusal ve uluslararasi sivil toplum örgütleri, bankalar, hastaneler, kongre ve turizm acenteleri sizi, ailenizi, yakinlarinizi, toplantilariniza katilacak olan is adamlarini, devlet adamlarini ve diger misafirlerinizi biz karsilayalim.

rezervasyon için, internet sitemizdeki rezervasyon formunu doldurmaniz veya bilgilerinizi e-mail ile göndermeniz yada telefonla bize ulasip bilgileri yazdirmaniz yeterlidir. rezervasyon talebiniz en kisa sürede degerlendirilip cevap verilecektir.

Harita

5336355723

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler