egemedya

hürriyat bulvarı niyazi ersoy iş merkezi8209 çankayaizmir, İzmir ,Türkiye

Detaylar

egemedya
keyar arttırılmış gerçeklik tabanlı, anında digital içerik gösterme teknolojisini bazalan gazete, dergi, broşür, katalog, ürün ambalajı, kartvizit gibi gerçek dünya objelerini canlırmaya ve sınırsız interaktif içerikler sunmaya yönelik ilk türk uygulamasıdır.
neden keyar?

akıllı telefon kullanıcılarının her geçen gün arttığı ve her 4 telefon kullanıcısından 3’ünün akıllı telefona sahip olduğu ülkemizde, akıllı telefonların kullanılma amacı 88 gibi bir oran ile fotoğraf ve video çekebilmektir. bu durum telefon kameralarının, yeni bir bakış ve dünya objeleri ile bir etkileşim aracı hatta neredeyse yeni bir göz konumunu aldığını göstermektedir.

keyar, telefon kamerasını bir göz olarak kullanarak gerçek dünya objelerini sınırsız interaktif içerikli bir dijital ortam haline getirerek kullanıcıya bambaşka bir boyut ve etkileşim sunmaya odaklıdır. bir görüntü tanımlama platformu olan keyar, her akıllı telefon kullanıcısının ulaşabileceği ücretsiz bir uygulamadır. interaktif içerikle aktive edilmiş reklamınızı yada bilgilerinizi keyar uygulamamız ile roid veya ios telefonlardan okutulması yeterlidir. sihirin başlangıcıda bu noktada gerçekleşiyor.

gazete - dergi reklamlarınız,billboardlarınız, ürün etiketleriniz,ürün kutularınız, ambalajlarınız,afişleriniz, broşürleriniz, hatta kartvizitiniz bile bir dijital ortama dönüşüyor. menüler, sekmeler, videolar, resimler, animasyonlar veya firmanızın düzenlediği ödüllü bir oyun bile entegre edilerek, sınırsız interaktif içerik ile kullanıcıya bilgilerinize ulaşmanın en teknolojik, en kolay ve en zevkli şeklini keyar ile sunmuş oluyorsunuz.

basılı ürünleriniz nasıl interaktif oluyor?

deneyimli, alanlarında profesyonel ekibimiz, kullanmak istediğiniz bilgilerle, sonuca odaklı,kullanımı en kolay, en eğlenceli interaktif içeriği hazırlıyor ve basılı ürünlerinizin içeriğini interaktif hale getiriyor. bu içeriği kendi serverlarımıza yükleyerek her keyar kullanıcısının erişimine açıyoruz
02324843151

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler