Egetürk Nakliyat

YALIYOLU SK. HAKAN APT. NO:26/D, Kadıköy, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Egetürk Nakliyat

1987′den beri alanında uzman ekiblerimizle geçmişi geleceğe taşımaya devam ediyoruz ve size en iyi hizmeti sunuyoruz. 36 araçtan oluşan geniş filomuzla en kaliteli hizmeti sunuyoruz.Yüzlerce teşekkür belgemizle en iyi taşıma firması olmaya devam ediyoruz .

EGETÜRK NAKLİYAT ile taşınmanın rahatlığına sizde varın . günümüzde birçok korsan firmalar yüzünden insanlar taşınmaktan korkuyor bizim asıl amacımız ise korsan firmaları ve yaşattıkları bu korkuyu ortadan kaldırmak !
taşınmaktan korkmayın ! evden eve sektöründe yenilikçi ve üstün marka olan EGETÜRK NAKLİYAT uzmanlığıyla yıllara meydan okumuş bir kuruluştur.
Mobilyalarınız uzman marangozlar tarafından demonte ve montesi yapılmaktadır.
Beyaz eşyalarınız uzman ambalajlama ekibimizle ambalajlanır ve sökümü takımı yapılır.
Para kasası veya piyano gibi değerli eşyalarınız özenle ambalajlanıp uygun bir şekilde taşınmaktadır .
Mutfak eşyası ve cam eşyalar özel havalı naylonlarla veya özel kağıtlarla sarılıp ve kolilenip kırılmayı ve çatlamayı tamamen ortadan kaldırmaktadır .

ANTİKA TAŞIMACILIĞI : EGETÜRK NAKLİYAT değerlerimizi ve özgeçmişimizi korumaya devam ediyor ! tarihi eser eşyalarınızda tamamen özel yapım araçlar ve ithal ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşınmaktadır . bu gibi pratik önlemler alarak oluşacak kötü durumların önüne geçiyoruz ve bunu iddaa ediyoruz !

OFİS TAŞIMA : ‘’ofisimi nasıl taşıyacağım ?’’ diye çok mu düşündünüz ? fazla düşünmenize gerek yok çünkü EGETÜRK NAKLİYAT ofis taşımasında sektörde en iyi kadrosuyla sorunsuz bir şekilde ofis taşımaya devam ediyor ! uzman ekiblerimiz elektronik ve hassas cihazları özenle ambalajlayıp araçlara zarar görmeyecek şekilde istiflenip yeni ofisinize kadar sorunsuz bir şekilde taşıyor ! Masalar ,koltuklar , camlar vs. ithal havalı naylonlarla ambalajlanıp kırılma olayını ortadan tamamen kaldırıyoruz .

Tasinacak evi buldunuz fakat güvenilir taşima şirketi mi ariyorsunuz ?
Dogru yerdesiniz !
1987′den beri uzmanlasmis ekiblerimizle tasinmanin rahatligina sizde varin !

Egetürk nakliyat, evden eve nakliyat

Harita

02163862864

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler