Elektorturk Güç Sistemleri Ltd.Şti

ivedik osb.1122 cadde prestij iş merkezi 40/31 yenimahalle ankara, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Elektorturk Güç Sistemleri Ltd.Şti
elektrotürk güç sistemleri bayilik ve partnerliğini yapmış olduğu markalar ile, türkiye'nin dört bir yanına ve yurt dışındaki hizmet noktalarında süratli hizmet sunuyor.

pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını sürekli güncelleyen elektrotürk müşterilerine etkin çözümler üretmektedir. enerji dağıtım, kesintisiz ve yedek enerji ihtiyaçlarında yüksek performans ve kalitenin yanı sıra, kontrol ve kumanda kolaylığı da büyük önem taşıdığı için, yeni nesil dijital, dokunmatik ve mikro işlemci kontrol modülü ile piyasa standartlarını değiştirmeyi hedefliyor, orijinal leroy somer, stamford, marathon, gentech alternatör ve cummıns, mtu-mercedes, mıtsubıshı, volvo, john deere, ricardo, wuxi ve perkins motor uygulamalarıyla jeneratör market konseptinin sınırlarını zorluyor.

işletme maliyetlerinin ve çevresel kirlilik düzeyinin arttığı son yıllarda jeneratörlerde kullanılan motorların yakıt tüketimi daha da önem kazanıyor. üstün teknoloji ürünü olan ve düşük yakıt tüketen motorlarımız ile yüksek performans alınırken elektrotürk müşterinin kesesini de düşünerek yaşamı kolaylaştırmaya ve doğaya saygıya devam ediyor. sınırlı ve dar alanlarda yüksek performansla çalışmayı gerektiren enerji talebinin her geçen gün hızla artması ile kompakt motorlu jeneratörlerimiz benzersiz çözümler sunmaya devam ediyor.

Harita

3123959360

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler