Elektra Enerji İzmir

yunus emre mahallesi 4212.sokak no:13/1 kat:3 d:3, Karabağlar, İzmir ,Türkiye

Detaylar

 

Elektra Enerji 2011 yılında EPDK'dan almış olduğu 20 yıl süreli Toptan Satış Lisansı ile öncelikle yurtiçinde elektrik enerjisi ticareti yapmaya başlamıştır. Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan olarak hem de doğrudan serbest tüketicilere avantajlı fiyat seçenekleri ile sunabilmektedir.
Enerji sektöründe ikili anlaşmaların hayata geçmesiyle elektrik satışı çalışmaları da hız kazanmıştır. Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı satış stratejisi ile yola çıkmış olup uzman kadrosu ile ucuz enerji beklentilerine üst düzeyde cevap verebilmektedir.

Elektra Enerji, elektrik ticareti, satışı, operasyonu ve finans alanlarında sektörün içerisinden yetişmiş sektörün sürekli iyileşmesine katkıda bulunan profesyonel yöneticileri ile elektrik toptan satış sektörünün en rekabetçi şirketleri arasındadır. Müşterilerine olası tüm alternatifler arasında en uygun paketi seçerek, tasarruf tutarlarını daha da artıracak yöntemlerle elektrik satışı gerçekleştirmektedir.
Elektra Enerji halihazırda 1,000'nin üzerinde noktaya elektrik satışı gerçekleştirmekte olup, 2013 yılı içerisinde 10,000 tüketim noktasına ulaşma hedefindedir. Elektrik piyasasının tamamen serbestleşeceği meskenlerin de tüketim tutarına bakılmaksızın indirimli elektrik kullanma hakkını kazanacağı 2015 yılında ise hedef 100,000 tüketim noktasıdır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: