Elektrokozmetik Medikal

Burhaniye mahallesi süleyman çelebi sokak no:2, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Elektrokozmetik Medikal
elektro kozmetik medikal estetik ve kozmetik sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş bir kadro ile her zaman hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmet sunmayı vizyon edinmiş, sektördeki dünyaca ünlü firmaların türkiye temsilciliğini yapma ve yeni teknolojiyi dünya ile aynı anda müşterilerine sunma hedefinin yanı sıra satış, satış sonrası destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

medikal estetik ve kozmetik alanında tecrübeli olan uzman kadromuz satış sonrasında cihaz kullanıcılarına, cihazlar hakkında sunduğu eğitim, elektro kozmetik medikal tarafından eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir.

güzellik salonlarından polikliniklere, doktor muayenehanelerine, tıbbi merkezlerden üniversite eğitim hastanelerine kadar medikal ve estetik alanda hizmet verilen her yere uzanan yaygın bir hizmet ağına sahibiz.

elektro kozmetik medikal ekibi olarak en yüksek performans ve profesyonel çalışma ile adımızı her zaman hızlı, güvenilir, yenilikçi kelimeleriyle eş değer tutmak bizim vizyonumuzdur.

müşterilerimize verdiğimiz değer, aynı zamanda firma kalitemize yatırımımızdır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler