Elkom Kompresör

ALTINSEHİR MAH. NATOYOLU CAD DALAN SOK NO 5 IHLAMURKUYU UMRANİYE İSTANBUL, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Elkom Kompresör
airkom kompresör --bir elkom kompresör kuruluşudur..

elkom kompresör bas.hav.mak.iml.san.tic. ilk başlangıcı 1991 yılında otomatik kontrol sistemleri elektronik kontrol kartları imalatı ile türk sanayi sektörüne ilk girişini yapmıştır, bundan sonraki dönemlerinde araştırma geliştirme (arge) yönetimini genişleterek hava kompresörleri ve elektrik jeneratörleri alanında çalışmalar yapan firmamız 1999 yılı sonlarında vidalı hava kompresörleri ve elektrik jeneratörleri imalatını sorunsuz ve başarılı bir şekilde başarmıştır...
Sonuç
elkom star :serisi vidalı hava kompresör leri imalatında kullanılan tüm ekipmanlar alman mensei li olup yurt içi ve yurt dısı kullanıcılarına güvenle sunulmaktadır.
star : serisi vidalı hava kompresör leri tüm imalat sertifikaları normalarına uygun kaliteli malzeme 13 yıllık tecrübeye dayanan tecrübe ile imal edildiği için çok yüksek ortam sıcaklıklarında bile hararet sorunu olmadan problemsiz çalısır.
star : serisi vidalı hava kompresör leri imalatlarında kullandığımız malzemelerin kalitesinden duyduğumuz güvenceyle garanti sürecini (3) ile (5) yıl süreye uzattık.bu vesileyle amacımız türkyacute ye ve yurt dısı piyasalarında markamızı kalite olarak anımsatmak ve firmamızın bu konuda 1 numara olmasını haklı gayretini vermekteyiz
web sayfamızda bulunmayan diğer teknik bilgi, soru ve sorunlarınız için lütfen firmamız teknik birimleriyle irtibata geçiniz.

Harita

2165260666

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler