Emiroğlu Orman Ürünleri Ltd.Şti.

Mrk:Reyhan Sok.No:16/2 Siteler/Ank.Fbr:Saray Mh.Keresteciler Sit.4.Cad.No:20 Kazan/ANK, Ankara ,Türkiye

Detaylar

Emiroğlu Orman Ürünleri Ltd.Şti.
emiroğlu orman ürünleri ltd.şti. olarak
1975 yılında ankara'nın mobilyacılar sanayi sitesinde kereste satışı olarak faaliyete başlayan firmamız8230 1996 yılından itibaren üretimini kendi yaptığı inşaatlık ve doğramalık kereste işi ile şirketleşmiştir.emiroğlu orman ürünleri ltd.şti. olarak 35 yıllık piyasa deneyimi ve zengin müşteri portföyüyle kazan saray keresteciler sanayi sitesi'nde tam otomatik bilgisayar sistemli makine ve ekipmanları, tecrübeli kadrosu ile 4000 m2 kapalı alanda inşaatlık kereste fabrikası, 1500 m2 kapalı alanda ambalaj ve palet imalatı fabrikası ile siz değerli müşterilerimize en iyiyi en kaliteliyi sunmak için hizmetlerine devam etmektedir.
faaliyet alanlarımız
inşaatlık kalıplık ithal çam kereste üretimi ve satışı,
ambalajlık palet üretimi ve satışı,
inşaatlık plywood malzemesi satışı,
çatılık tahta ve çıta imalatı,
lambiri üretimi,
kapı sereni imalatı,
ayrıca özel ölçü imalatlarınız itina ile yapılabilmektedir.
ilkemiz
şirketimiz kalite ve güvenden yola çıkarak hayatta ve bu sektörde 8216 bir-inci' kalitesinde birinci olmayı ilke edinmiştir.
misyonumuz
tam otomatik bilgisayar sistemli makina ekipmanları ve tecrübeli kadrosu ile siz değerli müşterilemizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan hizmetler sunmaktayız.
vizyonumuz
her geçen gün büyümekte olan güçlü şirketimizle sektördeki yenilikleri de takip ederek piyasada hak ettiğimiz seviyeleri yakalamak ve bu uğurda kaliteden asla taviz vermeden akılcı ve emin adımlarla ilerlemek tek hedefimizdir.
8216 8216 kalite asla tesadüf değil, akıllı bir gayretin sonucudur..''

Harita

3123485469

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler