enka-temizlik-hali-yikama

hamidiye mah. krom sok. no:25 gemlik, Bursa ,Türkiye

Detaylar

enka-temizlik-hali-yikama
firmamızın çalışma prensibi tamamıyla müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. müşterilerimizi en üst düzeyde memnun edecek ve istedikleri temizliği sağlamaktayız. verdiğimiz hizmet tamamıyla garantimiz altındadır. yıkanan halılarınız size teslim edildiğinde beğenmediğiniz taktirde evinizden tekrar ücretsiz olarak alınır yıkama işlemleri tekrarlanarak size teslim edilir.
tamamen hijyenik koşullarda, etkili doğal temizlik ürünlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en değerli referansımızdır.
firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personellerden oluşmaktadır. hizmette sınır tanımayan firmamız bursa ve gemlik ilçesinden müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. müşterilerimize söz verdiğimiz gün halıları zamanında teslim etmek de bizim için çok önemli bir unsurdur.

Harita

02245135118

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler