ERG MÜHENDISLIK OTOMASYON

Huzurevleri Mah. 80. Yıl Bulv. No 10-1, Gülnur Apt Kat:1 D:1 Çukurova, Adana ,Türkiye

Detaylar

ERG MÜHENDISLIK OTOMASYON

ERG Mühendislik Otomasyon Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adana, binaların mekanik, elektrik ve elektronik sistemlerinin otomasyonunu yapan,birbirinden farklı bu sistemlerin birbiriyle uyum içerisinde çalışarak güvenlik ve konfor başta olmak üzere bütün elektromekanik faaliyetleri bir merkezden izleyip kontrol edebilen Bina Otomasyon Sistemleri kuran, konusunda oldukça yüksek bilgi ve deneyime sahip bir mühendislik firmasıdır.

Kurduğumuz otomasyon sistemleri ile tesislerin konfor ve güvenlik şartlarını sağlarken bir yandan da enerji tüketimini optimize ediyoruz. Enerji maliyetlerinin yüksekliği göz önüne alındığında, binaların ısıtma, soğutma ve havalandırma prosesi için gerçek ihtiyaç miktarı kadar enerjiyi tüketmesi, tesis sahipleri ve ülke ekonomisi için çok önemli bir katma değer oluşturmaktadır.

Bilgi birikimimiz ve uygulama tecrübelerimiz ile, şu ana kadar yapımını üstlendiğimiz bina otomasyonu projelerinde, enerji tüketimi, güvenlik ve konfor başta olmak üzere otomasyon sisteminden beklenen bütün faydaları başarıyla sağladık.

Bilgi birikimi ve pratik uygulama deneyimleri yüksek mühendislerimiz, bütün teknik alanlardaki gelişmeleri takip ederler ve bu gelişmeleri analiz ederek müşteri beklentilerine en uygun çözümü üretirler. Teknik personelimiz , çalıştıkları projenin bütün gereklerini karşılamayı ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlamayı amaç edinmişlerdir. Kullanım amacı ne olursa olsun bütün bina türleri için, tasarım aşamasından devreye alındıktan sonraki periyodik bakım hizmetlerine kadar tesisin ihtiyaç duyacağı her konuda çözümler sunmaktayız.

Çözüm ortağı olduğumuz ve HVAC / Bina Otomasyonu konularında dünya lideri olan firmaların donanım ve yazılım ürünleri ve deneyimli teknik kadromuz ile, üstlendiğimiz en komplex projeleri en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak teslim edecek gücümüz ve kabiliyetimiz vardır.

ERG Mühendislik Otomasyon, bina otomasyonu BMS, HVAC otomasyonu, akıllı bina, otel otomasyonu, hastane otomasyonu, aydınlatma otomasyonu, iklimlendirme,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler