ergun dekorasyon

Soğanlık, Kartal, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

 

ERGUN DEKORASYON

 Sebebi ne olursa olsun – evinizi kiralanabilir bir varlık olarak kiraya vermeniz konusunda aksaklığa ve kesintiye neden olmaktan mümkün olduğu kadar kısa zamanda kaçınmaktan, satışa çıkarılmış bir evi içerisine yerleşilecek yeni bir haline getirmeye kadar – büyük veya küçük, projelerin çok büyük bir bölümünü sadece bir gün içerisinde tamamlayarak bitirebiliyoruz, Bu uygulamalrı yapabilmek için devamlı olarak 5 kişilik Ekibimiz hazırda bekliyor.

Kalite: Arzu ettiğiniz ve beklediğiniz kaliteli boya-badana hizmetini elde edeceksiniz. Garanti ediyoruz.

Sizin ev veya işyerinizin boya-badana işini sadece bir gün içerisinde tamamlayıp bitirdiğimiz için, bu boya-badana projenizin doğru ve iyi bir şekilde yapılmayacağı anlamına gelmemektedir. Yılları aşan bir süre içerisinde mükemmel hale getirilmiş devrimci nitelikteki boya-badana sistemimiz ve buna ilave olarak doğru ve yeterli sayıda profesyonel boyacı istihdam ediyoruz, ev ve işyeri boya-badanası işinizi en yüksek kalite standartlarında tamamlayarak bitirebileceğimiz anlamına gelmektedir.

Fiyat: Hizmetimiz için ilave bir ücret ödemeyeceksiniz.

Diğer boyacılar tarafından boya-badana işlerinizin tamamlanıp bitirilmesi belki günler veya haftalar alacaktır, ancak sizden herhangi bir ekstra ödeme talep etmeksizin, biz sadece bir gün içerisinde sizin boya-badana işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İrtibata geçmek için.
Dizaynevim! yı telefonla arayarak veya bizim gerçek zamanlı online.teklifal7.24 ücretsiz fiyat teklif ve keşif için online randevu alabilirsiniz!

ergün dekorason, boya badana, boya ustası, boya badana ustası, alçıpan ustası, kartonpiyer ustası, ev boyama ustası, daire boyama,

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: