Ermix Beton Santralleri

MİLLET CAD. AKYOL SOK. NO:3/80, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Ermix Beton Santralleri
ermix beton santralleri
2011 yılında kurulan ermiks iş makineleri san. tic. ltd. şti. ermix markasıyla beton santrali, transmikser, silobas ve konkasör imalatı ile ikinci el iş makineleri satış, pazarlama ve servis hizmeti vermektedir.. ıso 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan ermix beton santralleri, ce belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşmiştir.
yurtiçi ve yurtdışındaki hazır beton üreticisi firmalar başta olmak üzere bir çok firmanın beton santrali ermix tarafından kurulmuştur.
hazır beton üreticilerinin beklenti ve isteklerini proje-teşvik aşamasından kuruluş, çalıştırma ve işletme maliyetlerine kadar yakından takip eden ermix beton santralleri, hazır beton üreticileri ile kurduğu diyalog ve işbirliğini daha da geliştirmek arzusundadır.
tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı ermix beton santralleri isminin ülkemiz sınırlarını aşmasını sağlamıştır. ermix beton santralleri irlanda, hollanda, birleşik arap emirlikleri, katar, libya, türkmenistan, sibirya, kazakistan, rusya, ırak, cezayir gibi 10'a yakın ülkeye ihraç edilmekte ve başarı ile çalışmaktadır.
dünya markası olmayı hedefleyen ermix beton santralleri, yurt dışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, teknik ve pazarlama alt yapısını sürekli geliştirmekte ve bu alanda da organize olarak sektörel uzmanlık fuarlarına katılmayı sürdürmektedir.
müşterilerine en kaliteli beton santralini teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen ermix beton santralleri, kurduğu hazır beton tesislerini uzun yıllar düşük işletme maliyeti ile çalıştıracak şekilde müşterilerine gereken tüm teknik hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir.
bu anlamda bakıldığında dünya firması olmayı başarmak, değişik bölgelerdeki fiziksel koşullara ve müşteri taleplerine tam uyumlu çözümler sunabilmeyi beraberinde getirmektedir. ermix beton santralleri, dünya standardındaki beklentiler için ilave donanımlar ile birlikte değişik beton santrali alternatifleri üretmektedir.
imalatını yaptığımız beton santrallerinin tasarım ve montajı ile ikinci el iş makineleri satış ve pazarlaması yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini de beraberinde sağlamaktayız. ermix servis hizmeti ile 7 gün 24 saat servis desteği sağlanmaktadır.

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler