ersin-secilmis-erkek-kuaforu

tarabya bayırı cad. sanatçılar sitesi ahsen apt. a blok 63c, 34457 sarıyer, istanbul, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

ersin-secilmis-erkek-kuaforu
ersin seçilmiş mesleğine dair ilk deneyimlerini çok erken yaşlarda çalışma hayatına başlayarak kazı. geleneksel türk berberlik kültürünün verdiği disiplinle birlikte, daha o yıllarda kendini modern saç tasarımlarının arayışına yönlendiren ersin, yeteneğini ve sanatını istanbul’da sektörün önde gelen saç tasarımcılarıyla birlikte, hem erkek hem kadın saç modelleri üzerinde uzmanlaşarak pekiştirme fırsatı buldu.

çalışma hayatının getirdiği yoğunluğa aldırmadan, 2000li yılların başından itibaren ankara, bursa, izmir ve istanbul gibi büyük şehirlerde çeşitli festivallere ve yarışmalara katılarak kariyerinde yeni, başarılı bir döneme girmiştir. edindiği deneyimleri, yeteneği, hayalgücü ve yaratıcılığını büyük bir ustalıkla harmanlayan ersin, 2006 yılında istanbulun seçkin semtlerinden tarabyada "ersin seçilmiş" adında kendi yerini açarak alanındaki bireysel başarılarıyla adından söz ettirmeye başlamıştır.
alanında uzmanlaşma süreci içerisinde, 2007 yılında istanbulda düzenlenen "uluslararası kuaför ve güzellik festivali" kapsamında "erkek saç kesim yarışması"nda "profesyoneller" kategorisinde 3.lük ödülünün sahibi ersin, 2009 yılında yine istanbulda düzenlenen "hairfest türkiye show"da "profesyonel" kategorisinde 1.lik ödülünü alarak "yılın en iyi erkek kuaförü" seçilmiştir ve bu ünvanı hala elinde bulundurmaktadır.
gerek modern ve geleneksel saç tasarımı konusundaki bilgi birikimi, gerek makasındaki ustalığı ve gerekse samimi ve güleryüzlü kişiliğiyle konuklarına ayrıcalıklı bir ortam yaratan ersin, kendi işlettiği butik saç tasarım merkezinde kişiye özel, bire bir hizmetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Harita

02122994045

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler