ESNAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Çalışlar Caddesi Midpoint Sitesi No:2 BeylikdüzüİSTANBUL / TÜRKİYE, Beylikdüzü, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

ESNAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

 

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezleri İstanbul’da birinci şubesini 2008 Sultangazi, ikinci şubesini 2009 Esenler, üçüncü şubesini ise 2012’de Beylikdüzü’nde hizmete açmıştır.

Esenler şubemiz bağcılar ilçesine yakınlığı ile de bilinmektedir. Bağcılar halkına ve çevresindeki şirketlere de yıllardır sağlık hizmet vermektedir. Beylikdüzü şubemizde Büyükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir ve avcılar ilçelerine yakınlığı ile bilinmektedir. Büyükçekmece ve avcılar ilçelerinden rahatlıkla ulaşılabilen Beylikdüzü şubemiz diş sağlığı sektöründe ilkleri de hastalarına sunmaktadır.

 

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Merkezlerimizde; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen),çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti(tel tedavisi),konservatif diş tedavisi(diş dolgusu), endodonti(kanal tedavisi),pedodonti(çocuk ağız ve diş sağlığı),periodontoloji(diş eti tedavisi) birimlerinin yanısıra genel anestezi ameliyathaneleri mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlerin çözüm merkezidir. Yurt dışından gelen hastalarımız için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi esnasındaki servis hizmetleri ve implant uygulamalarında ücretsiz konaklama avantajları sunulmaktadır.

 

Sloganımız "Ağzınıza sağlık”, hedefimiz erken teşhis, parolamız hizmet vermek, sorumluluğumuz bilinçlendirmek, standardımız yüksek teknoloji ve maksimum hijyen, gayemiz memnun etmek, beklentimiz gülümsetmek.

 

Esnan Ağız ve Diş Sağlığı merkezi alanında uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile daha sağlıklı hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenilemeye devam edecektir.

 BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Çalışlar Caddesi Midpoint Sitesi No:2 BeylikdüzüİSTANBUL / TÜRKİYE

SULTANGAZİ ŞUBESİ Eski Edirne Asfaltı No: 577 Kat:1 Sultangazi İSTANBUL / TÜRKİYE

ESENLER ŞUBESİ Oruçreis Mah. Barbaros Cad. No: 48 P.K 34235 Yüzyıl - Esenler İSTANBUL / TÜRKİYE

Harita

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori: