Esya Araç Kiralama

ENGİN ROT BALANS TURİZİM OTELCİLİK OTO KİRALAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ., İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Esya Araç Kiralama
müşterilerimizin beklentilerini karşılama adına daha düzenli ve zaman kaybetmeden araçlarını teslim etmek için internet ortamında veya telefonla en verimli haliyle değerlendirmek istiyoruz. ticari hayatımızı seviyeli ve dürüst bir şekilde devam ettirebilme adına görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşacağınızı ve bizi bu uzun yolculuğumuzda yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz.

ticari ahlâkı önemseyen, taahhütlerini zamanında yerine getiren ve müşterilerine karşı tutumunda saygı ve sevgi çerçevesinde davranan esya rent a car çalışanları, yoğun stres ve bunaltıcı iş hayatında sizleri bir paratoner gibi bu duygulardan uzak tutmak için elinden geleni yapmaktadır.
araç kiralamada kaliteyi mümkün olduğunca düşük maliyette sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyoruz. 7 24 saat bilgi 0212 232 63 95 8211 0531 360 77 78
bize katkı sağlayacağını düşündüğünüz bütün fikirlere açığız. hayatınızın her alanında huzurlu ve başarılı olmanızı temenni ederiz.

Harita

2122475065

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler