etik-tercume-organizasyon-danismanlik-ltdsti

söğütlüçeşme cad. çilek sok. akel işhanı no:1 k:2 d:3 altıyol kadıköy istanbıl, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

etik-tercume-organizasyon-danismanlik-ltdsti
tercüme ve organizasyon alanında dürüstlüğümüzle yola çıkarak etik kelimesini ilke edinmiş firmamız, türkiyenin her köşesine telefon, internet ve posta yolu ile hizmet vermektedir. dünyada en çok kullanılan 78i aşkın dilde çeviri hizmetini değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye ve profesyonel dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.
deneyimli ve teknik donanımlı kadromuz ile ıncentive organizasyonu, etkinlik-event organizasyonları, bayii toplantıları, vıphavalimanı transferleri, yurtiçiyurtdışı otel rezervasyonu v.b alanlarda güler yüzlü ve titiz çalışmalarımızla çözüm üreterek memnuniyet sağlamaktayız. çağdaş gelişime ayak uydurabilen yapısal oluşumu sayesinde, farklı alanlarda oluşturduğu bilgi birikim ve deneyimleri ile gerekli koordinasyonu sağlamakta, başarısını, kendi personeli ve yapısı içinde başlayan organizasyon anlayışıyla temsil etmektedir.

her proje; bir organizasyon ve başarı hikâyesinin ilk adımıdır…

dolayısı ile etik tercüme organizasyon danışmanlık ltd.şti. uzun yılları aşkın tecrübesi ve uzman çevirmen, organizasyon, danışmanlık kadrosuyla kaliteli işleri değerli müşterilerimize sunmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön pla tutmaktadır. kurumsal olarak hizmet verdiğimiz, özel sektör firmaları ile devlet ve kamu çalışmalarımızla ilk tercih edilen firma olmanın gururu içerisinde bulunmaktayız.

yaşamı sağlayan minimum maddeleri alıp, sizin için maksimum anlara dönüştürüyoruz. çünkü zaman satmak bizim işimiz…

yaptığımız işlerin kalitesi etik ilkemizle beraber;

noter yeminli olarak hukuki, tıbbı, teknik, akademik, resmi evrak tercümeleri, finansal tercümeler, metin tercümeleri, internet sitesi tercümeleri, bileşim tercümeleri, simültane ve ardıl sözlü tercümeler, edebi sanatsal tercümeler, film ve dublaj tercümeleri vb. gibi birçok çeviri konularında,

her türlü ıncentive organizasyonu, etkinlik-event organizasyonları, bayi toplantıları, vıphavalimanı transferleri, yurtiçiyurtdışı otel rezervasyonu v.b alanlarda,

yurtdışı eğitim danışmanlığı, uçak biletleri, vize işlemleri v.b konularda

etik tercume organizasyon danışmanlık ltd. şti. olarak hizmet vermekteyiz.


saygılarımızla

02165500779

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler