Etkili Eleman Danışmanlık

Denizköşkler Mah. Muhtar Kazım Akgül Cad., Avcılar, İstanbul ,Türkiye

Detaylar

Etkili Eleman Danışmanlık

EtkiliEleman.com, Türkiye’nin en genç, dinamik, azimli ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan kurumsal bir firmadır.

Türkiye’nin iş ve eleman sitesi EtkiliEleman.com ’dan kısaca bahsetmek gerekirse; Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumunun 791 numaralı izin belgesi ile faaliyetini sürdürmektedir.
Kullanıcı dostu olan ve gelişmiş teknolojiye sahip EtkiliEleman.com “minimum fiyat, maksimum hizmet” anlayışı ile sistemimizde ücretsiz üye olan tüm firmalarımız için en ekonomik fiyatlara sahip olan paketlerimizle maksimum fayda sağlamayı hedefliyor.

Firmaların ciddi ve güncel adaylara ulaşabilmesi için medya desteği veren EtkiliEleman.com, sosyal medya mecrasını da aktif kullanarak üye firmaların hızlı ve yaygın bir erişim ağına ulaşmasını sağlıyor.
EtkiliEleman.com, iş arayanlara hızlı ve pratik özgeçmiş oluşturma, iş ilanlarını kendi kriterlerine göre filtreleme ve başvuru yapma olanağı sunuyor.

EtkiliEleman, EtkiliElemancom, Eleman, iş, iş ilanları, firma, kariyer, başarı, istanbul iş ilanları, eleman sitesi, iş ilanları sitesi
 

Harita

02125939156

Sosyal Profiller

Ek Bilgiler

Kategori:

Anahtar Kelimeler